KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
İlimtepe atağa GEÇTİ
İlimtepe atağa GEÇTİ
Güncel
Nabi Yazıcı
29 Kasım 2017 Çarşamba 09:07
  • 3434
  • 0

İlimtepe atağa GEÇTİ

Körfez’in amatör gurupta mücadele eden takımlarından olan İlimtepe Futbol Kulübü, Tüpraş’ta top koşturan iki başarılı oyuncuyu kadrosuna dahil ederken, Metin Özkan’ın 3 sene önce spora kazandırdığı bir oyuncu da Milli Takıma gönderildi.

Yeni sezonda güçlü bir yönetim ve oyuncu kadrosu ile başlayan İlimtepe Futbol takımı, yaptığı maçlarda aldığı sonuçlarla başarısını kanıtlamaya devam ediyor.

 

Gücünü da daha da çok arttırarak, iddialı olayı amaçlayan futbol takımına, Metin Özkan’ın girişimiyle, Tüpraş’ta çalışan ve top koşturan başarılı oyunculardan Cengiz ve Hasan Furuncu kardeşler de dahil edildi.

 

Alınan özel izinle İlimtepe Futbol Kulübü kadrosuna dahil olan iki kardeşin katılımıyla, güçlerine güç katan Metin Özkan, Körfez’de sporun gün geçtikçe daha da önem kazandığını söyledi.

 

Milli takıma oyuncu

Bu arada, 3 yıl önce Körfez Belediyesi Spora Akademisi Futbol Okulu’na kazandırılan başarılı oyuncu ve U-14 takım kaptanı Ümit Ekşi, Milli Takım kadrosuna dahil edildi. Bunun kendileri için gurur verici olduğunu ifade eden Özkan Ekşi’nin Milli Takım da kalıcı olmasını dilediklerini belirtti.

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ