İlimtepe atağa GEÇTİ
İlimtepe atağa GEÇTİ
Güncel
Nabi Yazıcı
29 Kasım 2017 Çarşamba 09:07
  • 3371
  • 0

İlimtepe atağa GEÇTİ

Körfez’in amatör gurupta mücadele eden takımlarından olan İlimtepe Futbol Kulübü, Tüpraş’ta top koşturan iki başarılı oyuncuyu kadrosuna dahil ederken, Metin Özkan’ın 3 sene önce spora kazandırdığı bir oyuncu da Milli Takıma gönderildi.

Yeni sezonda güçlü bir yönetim ve oyuncu kadrosu ile başlayan İlimtepe Futbol takımı, yaptığı maçlarda aldığı sonuçlarla başarısını kanıtlamaya devam ediyor.

 

Gücünü da daha da çok arttırarak, iddialı olayı amaçlayan futbol takımına, Metin Özkan’ın girişimiyle, Tüpraş’ta çalışan ve top koşturan başarılı oyunculardan Cengiz ve Hasan Furuncu kardeşler de dahil edildi.

 

Alınan özel izinle İlimtepe Futbol Kulübü kadrosuna dahil olan iki kardeşin katılımıyla, güçlerine güç katan Metin Özkan, Körfez’de sporun gün geçtikçe daha da önem kazandığını söyledi.

 

Milli takıma oyuncu

Bu arada, 3 yıl önce Körfez Belediyesi Spora Akademisi Futbol Okulu’na kazandırılan başarılı oyuncu ve U-14 takım kaptanı Ümit Ekşi, Milli Takım kadrosuna dahil edildi. Bunun kendileri için gurur verici olduğunu ifade eden Özkan Ekşi’nin Milli Takım da kalıcı olmasını dilediklerini belirtti.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

AK Parti İzmit’ten Esnaf Ziyareti

Yazan: Hakan Aydın

Yorum: Ekonomiyi batıran iktidarın temsilcileri hangi yüzle esnaf ziyaretine çıkıyor acaba ?

Çarptıktan sonra öylece ortada bıraktılar!

Yazan: okur

Yorum: hayvanı o halde bırakmayan Ayten hanıma çok teşekkür ederim

Başkan ve yönetimi İSTİFA ETTİ!

Yazan: fethiye cd.

Yorum: zaten bir işe yaramıyorlardı bir görüşleride yoktu... rüzgarı takip eden arkadaşlardı. geç bile kalmışlar...

243 günde devrialem

Yazan: Güven Gök

Yorum: Beni kendine rakip görmen hem sevindirdi hem üzdü suan güneydoğu anadolu bolgesindeyim yarin gebzespor macinda olucam ordanda tura devam edicez ben balkanturunda iken sen turkiye turunu tamamlamis olucaksin

“Kriz sizin kafanızda var”

Yazan: Arif cerıt

Yorum: Gulmeyın başkan yok demeyin kriz bunu yasayan biliyor bence kriz sizin kafanızda yok

4 firmaya haksız kazanç cezası!

Yazan: Isa karaoz

Yorum: Firmaların isimlerinide vermeleri gerekiyor.Vatandaş ona göre tepkisini göstersin.

Yazan: abdullah turk

Yorum: baskan olabılırsın ama ınsan olamamıssın zabıtalara baskı yaparak neyın pesındesın abının hatrı olmasa coktan yıktırırdım o duvarı sen buyuklerımı dua et once ınsan olmak lazım

Yazan: asi

Yorum: *Darbe gecesi şeyhin olduğu iddia edilen “Fazlı Kerem Hoca” denilen zatın dağ başındaki evine kaçtığın doğru mu?

Yazan: Emre

Yorum: Yollarda site inşaatı yapanların arabaları, tuğlaları, biriketleri, iş makinaları, kumları, vs... araçların gelişi güzel iki taraflı park etmeleri netiesinde mahalle sakinleri yoldan geçemez durumda. artık belediyeden nasıl bir imtiyaz kopardılarsa..geçen gün uyku tutmadı.dolaşayım dedim, aklıma yedi yıldız geldi, dolaştım aradım bi tane bile yıldız göremedim.sonra arabam devrildi sandım. meğerse selin sürüklediği inşaat malzemeleri yolda birikinti yapmış, bende üstünden geçmişim.

TANRIÖVEN; TİCARETİN YAZILI OLMAYAN KURALLARI VARDIR

Yazan: Adnan Metin

Yorum: Dediklerine Tamamen Katılıyor ve Seni Tanımaktan Gurur Duyuyorum Sevgili Dostum..Yolun Açık Olsun.Başarıların Daim Olsun..

KENT REHBERİ