KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7107 TL
  • 6.3187 TL
  • 7.3670 TL
Kocaeli Zirve
Koltuğa oturur oturmaz Yıldırım’a hesap sordu
Koltuğa oturur oturmaz Yıldırım’a hesap sordu
Güncel
23 Nisan 2010 Cuma 16:40
  • 0

Koltuğa oturur oturmaz Yıldırım’a hesap sordu

Çocuk Bayramı dolayısıyla Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın koltuğuna oturan Elif Erdemil ilk olarak, Yıldırım’dan belediye çalışmalarını anlatmasını istedi

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, koltuğunu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle koltuğunu törenle Elif Erdemil adlı öğrenciye bıraktı. Etkinliğe ayrıca 4 Temmuz İlköğretim Okulu öğrencileri; Kader Tuğçe Öztürk ve Damla Kasap, okul müdürü Sofi Çelik ve öğretmenler; Saadet Başol ve Sema Toprak da katıldı. Küçük belediye başkanı Elif Erdemil, başkanlık koltuğunu İsmail Yıldırım`dan devr aldıktan sonra hemen çalışmalara başladı.

YILDIRIM`DAN BİLGİ ALDI
Belediye çalışmaları ve faaliyetleri hakkında Yıldırım`a sorular soran Elif Erdemil, daha sonra tüm dünya için barış ve sevgi istediğini belirterek “Öncelikle bize bu günleri armağan eden büyük önder Mustafa Kemal Atatürk ile silah arkadaşlarını saygı ve minnetle anıyoruz” dedi. Minik başkan Elif ayrıca İsmail Yıldırım`a eğitim kurumlarına yaptığı destek ve yardımlardan dolayı teşekkür etti. Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ise, Türk çocuklarıyla gurur duyduğunu, geleceğin teminatı olan çocuklarımızın eğitimine önem verilmesi gerektiğini ifade etti.

EĞİTİMİNİZİ TAMAMLAYIN
Eğitime ve eğitimcilere büyük önem verdiklerini belirten Başkan Yıldırım,  “Bizler bu makamları sizlerden emanet aldık. Sizlere iyi bir gelecek hazırlamak için çalışıyoruz. Sizler ileride bu ve bundan yüksek makamlarda olacaksınız. Bizim en büyük hazinemiz eğitimli insanlardır. Sizlerde geleceğinizi planlarken büyük düşünün. Her ne iş yaparsanız yapın ama mutlaka eğitiminizi tamamlayın.” dedi. Yıldırım, kendisini ziyaret eden öğrencilere ayrıca çeşitli hediyeler verdi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ