KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
CHP İzmit İlçe sandık görevlilerini belirledi
CHP İzmit İlçe sandık görevlilerini belirledi
Siyaset
08 Nisan 2010 Perşembe 17:47
  • 971
  • 0

CHP İzmit İlçe sandık görevlilerini belirledi

CHP İzmit İlçe Başkanı Ömer Hazer, genel seçim hazırlıkları kapsamında 2 bin 226 kişiyi sandık görevlisi olarak belirlediklerini kaydetti

CHP İzmit İlçe Yönetimi, il başkanı Ferhan Şensoy`a gerçekleştirdikleri tebrik ziyaretinin ardından ilçe binasında haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Toplantı öncesi basına açıklamalarda bulunan CHP İzmit İlçe Başkanı Ömer Hazer genel seçimlere hazırlıkları hızlandırdıklarını ifade ederek, 2 bin 226 kişiyi sandık görevlisi olarak belirlediklerini kaydetti. Hazer, “742 sandıkta her sandığa 3 kişi düşecek” dedi.

GÖREVLİLER EĞİTİLECEK
İl ve ilçelerin eğitim sekreterliklerinin toplantısının ardından sandık görevlilerinin eğitimine başlayacaklarını da sözlerine ekleyen Hazer, mahalle temsilcilerine de değinerek, “Mahalle temsilcilerinin yanında çalışacağı kişi sayısını kendilerine bırakıyoruz. Hafta içi İzmit, hafta sonu ise civar köyler olmak üzere mahalle gezilerimizi de sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.

GENÇLİK KOLLARI HAFTAYA
Gençlik kolları ataması hakkında gelen soruları yanıtlayan Hazer şunları kaydetti; “Geçtiğimiz günlerde kadın kolları başkanlığı atamamızı gerçekleştirdik. Gençlik kolları için de arkadaşlarımızla görüşmeyi sürdürüyorum. Göreve çok fazla genç talip oldu. Kırgınlık ortamı oluşmadan atamayı gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Önümüzdeki hafta isimler belli olacak”

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ