KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
İlimtepeliler müjdeyi Pehlivan verdi
İlimtepeliler müjdeyi Pehlivan verdi
Güncel
06 Kasım 2012 Salı 11:03
  • 1086
  • 4

İlimtepeliler müjdeyi Pehlivan verdi

İlimtepe Mahallesi’ne iş merkezi yapılacağını söyleyen Pehlivan, ulaşımla ilgili sorunu da çözeceklerini belirtti
İlimtepe Mahallesi`ne iş merkezi projesini bir an önce hayata geçirmeyi hedefleyen Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan mahallede incelemelerde bulundu. İlimtepe Mahalle Muhtarı Kazım Elmas ile görüşen başkan Pehlivan iş merkeziyle ilgili muhtarın görüşünü aldı. Başkan Pehlivan`ı makamında ağırlayan İlimtepe Mahalle Muhtarı Kazım Elmas mahalleyle ilgili eksikleri de kendisine iletti.
 
ÖNCELİK ULAŞIMDA
Muhtar Elmas, mahallenin öncelikli iki sorunundan birinin iş merkezi, diğerinin ulaşım olduğunu ifade ederek yapılacak iş merkezinin mahalleye ciddi bir hareket kazandıracağını söyledi. Muhtar Elmas yapılacak iş merkezinin ekonomik hareket sağlayacağını, mahalle halkının en çok mağdur olduğu konuların başında gelen ulaşım sorununun da iş merkezi vesilesiyle çözüleceğine inandığını belirtti.
 
TEKLİF BEKLİYOR
İlimtepe`ye yapılması istenen iş merkezini özel yatırımcılar tarafından yapılmasını istediğini belirten Pehlivan, iş merkezi projesini bir an önce hayata geçireceklerini belirtti. Yunus Pehlivan “İş merkezi yapılacak alanın ölçümü yapıldı. İhtiyaçlara uygun tasarımın mimari çalışmaları başladı. Bu projeyi en kısa zamanda hayata geçirmek istiyorum.“ dedi. Pehlivan ulaşımla ilgili mağduriyetin giderilmesi için gerekli desteği vereceğini belirterek, mahallede hasta ziyaretinde bulundu. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ