KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8446 TL
  • 6.5735 TL
  • 7.5946 TL
Kocaeli Zirve
İlk termal otel yakında açılıyor
İlk termal otel yakında açılıyor
Güncel
21 Kasım 2012 Çarşamba 08:35
  • 6003
  • 7

İlk termal otel yakında açılıyor

İlimizin ilk termal oteli bir ay sonra açılıyor. ‘Bir damla su’ anlamına gelen The Ness Termal Otel, şifa dağıtacak

İlimizin tanınmış simalarından Yüksel Öztürk, Kocaeli`nin ilk beş yıldızlı oteli Grand Yükseliş`i sattıktan sonra Başiskele sınırları içinde yine beş yıldızlı bir otel yapmak üzere kolları sıvamıştı. Öztürk`ün, Gölcük Termal Tesisleri`ne 300 metre mesafede, eski Kocaeli Koleji`nin yanında yaptırdığı The Ness Termal Otel`in inşaatı bitti.

 
20 ARALIK`TA AÇILIYOR
İlimizin ilk termal oteli olma özelliğini taşıyan ve ‘bir damla su` anlamına gelen The Ness Termal Otel kapılarını 20 Aralık`ta açıyor. 18 bin metrekare alan üzerine inşa edilen otel 7 katlı,  220 odalı ve 450 kişi kapasiteli. Otel içinde biri çok amaçlı ve bin kişilik olmak üzere tam 7 adet büyük ve orta boy restoran bulunuyor. 
 
5 SICAK SU HAVUZU 
The Ness Termal Otel`in içinde 5 adet sıcak su havuzu bulunuyor. Kadınlara ve erkeklere özel olarak ayrı ayrı yapılan havuzların tamamı Gölcük ılıcalarından getirilecek sıcak ve şifalı suyla doldurulacak. Ayrıca 6 adet jakuzi havuzunun bulunduğu otelde sauna, hamam ve buhar odası da mevcut. 
 
BÖLGENİN EN BÜYÜĞÜ OLACAK
Başiskele`de bulunan The Ness Termal Otel, 20 Aralık tarihinde hizmete açılacak. İlimizin ilk ve tek termal oteli ünvanına sahip olan The Ness tamamlandığında Marmara Bölgesi`nin en büyük ve en görkemli oteli olacak. Yüksel Öztürk, termal otelin bölgedeki ihtiyacı karşılayacağını söyledi, “Kocaeli bu tür yatırımları hak ediyor” dedi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ