KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8107 TL
  • 6.5687 TL
  • 7.3668 TL
Kocaeli Zirve
İlk termal otel yakında açılıyor
İlk termal otel yakında açılıyor
Güncel
21 Kasım 2012 Çarşamba 08:35
  • 6012
  • 7

İlk termal otel yakında açılıyor

İlimizin ilk termal oteli bir ay sonra açılıyor. ‘Bir damla su’ anlamına gelen The Ness Termal Otel, şifa dağıtacak

İlimizin tanınmış simalarından Yüksel Öztürk, Kocaeli`nin ilk beş yıldızlı oteli Grand Yükseliş`i sattıktan sonra Başiskele sınırları içinde yine beş yıldızlı bir otel yapmak üzere kolları sıvamıştı. Öztürk`ün, Gölcük Termal Tesisleri`ne 300 metre mesafede, eski Kocaeli Koleji`nin yanında yaptırdığı The Ness Termal Otel`in inşaatı bitti.

 
20 ARALIK`TA AÇILIYOR
İlimizin ilk termal oteli olma özelliğini taşıyan ve ‘bir damla su` anlamına gelen The Ness Termal Otel kapılarını 20 Aralık`ta açıyor. 18 bin metrekare alan üzerine inşa edilen otel 7 katlı,  220 odalı ve 450 kişi kapasiteli. Otel içinde biri çok amaçlı ve bin kişilik olmak üzere tam 7 adet büyük ve orta boy restoran bulunuyor. 
 
5 SICAK SU HAVUZU 
The Ness Termal Otel`in içinde 5 adet sıcak su havuzu bulunuyor. Kadınlara ve erkeklere özel olarak ayrı ayrı yapılan havuzların tamamı Gölcük ılıcalarından getirilecek sıcak ve şifalı suyla doldurulacak. Ayrıca 6 adet jakuzi havuzunun bulunduğu otelde sauna, hamam ve buhar odası da mevcut. 
 
BÖLGENİN EN BÜYÜĞÜ OLACAK
Başiskele`de bulunan The Ness Termal Otel, 20 Aralık tarihinde hizmete açılacak. İlimizin ilk ve tek termal oteli ünvanına sahip olan The Ness tamamlandığında Marmara Bölgesi`nin en büyük ve en görkemli oteli olacak. Yüksel Öztürk, termal otelin bölgedeki ihtiyacı karşılayacağını söyledi, “Kocaeli bu tür yatırımları hak ediyor” dedi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ