KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
ODTÜ-KYÖD’den İngilizce gösteri
ODTÜ-KYÖD’den İngilizce gösteri
Eğitim
07 Nisan 2010 Çarşamba 10:32
  • 1000
  • 0

ODTÜ-KYÖD’den İngilizce gösteri

ODTÜ-KYÖD İlköğretim Okulu Yabancı Dil Bölümü öğrencilerinin 11’inci yıl sonu gösterisi muhteşem oldu. Gecede tüm etkinlikler İngilizce olarak sunuldu

ODTÜ-KYÖD İlköğretim Okulu Yabancı Diller Bölümü öğrencileri yıl sonu gösterilerinin 11`incisini düzenledi. Gecenin en ilginç yönü, yapılan tüm etkinliklerin İngilizce olarak sunulmasıydı. Tüm skeç, dans ve şarkıları İngilizce olarak sahneleyen öğrenciler, büyük beğeni topladı. Sabancı Kültür Merkezi`nde yapılan gösteriye velilerin ilgisi yoğun oldu. Geceye okulun kurucu temsilcisi Ufuk Topaloğlu, okul müdürü Seracettin Ayyıldız da katıldı. Yabancı diller bölümü tarafından hazırlanan gecede 2 ile 7. sınıf arasında eğitim alan öğrenciler görev aldı.

HEM İNGİLİZCE, HEM ALMANCA
Sunumun tamamen İngilizce olduğu gecede Almanca şarkılar da söylendi. Gecenin sonunda 7. sınıfların sergilediği “Fame” adlı dans gösterisi katılımcılardan büyük alkış aldı. Etkinliği İngilizce bölüm başkanı Derya Yıldız, İngilizce öğretmenleri Gülseli Sağcan, Aynur İmeçer, Kadriye Çatalbaş, Esra Uyal Onat, Alice Christine Alptekin, Almanca öğretmeni Selen Ermiş, müzik öğretmeni Özde Sarısözen hazırladı. Gösteri sonunda, kurucu temsilcisi Ufuk Topaloğlu ve okul müdürü Seraceddin Ayyıldız, İngilizce bölüm başkanı Derya Yıldız`a çiçek vererek teşekkür etti.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ