KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
“İndirim her alanda yapılmalı”
“İndirim her alanda yapılmalı”
Güncel
Nabi Yazıcı
11 Ekim 2018 Perşembe 09:40
  • 4178
  • 1

“İndirim her alanda yapılmalı”

Körfez Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Karadeniz, enflasyonla mücadele kapsamında açıklanan ve iş çevresi tarafından da desteklenen programı olumlu bulduklarını, amaca ulaşmak için doğalgaz, elektrik, akaryakıt gibi hizmet alanlarında da indirimin yapılması gerektiğini söyledi.

Körfez Şoförler ve otomobilciler Odası Başkanı Ali Karadeniz, enflasyonla mücadele programını olumlu bulduklarını belirterek, “Bu mücadeleyi başta şoför esnafı olmak üzere, esnaf ve sanatkarlar olarak destekliyoruz” dedi. Karadeniz, enflasyonla mücadelede hedefe ulaşabilmek için elektrik, doğalgaz ve akaryakıtta indirime gidilmesi gerektiğinin de ifade etti.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan enflasyonla halk olarak mücadele programının son derece olumlu olduğunu belirten Karadeniz, “İş adamları, üreticiler ve esnaf tarafından desteklenen mücadeleye esnaf ve sanatkar camiası olarak biz de destek veriyoruz. Tüm sektörlerde yapılan indirimler elektrik, doğalgaz ve akaryakıta da yansıtılırsa enflasyonla mücadele daha başarılı olur. Çünkü elektrik, doğalgaz ve akaryakıttaki indirim tüm işletmelerin maliyetini düşüreceğinden birçok mal ve hizmette daha yüksek oranda indirim yapılmasının önü açılacaktır. Bu indirimler enflasyonun düşmesine çok büyük katkı sağlayacaktır. Satılan ürünlere yansıyacak indirime bu enerji alanlarında ki indirimler de eklenince zamlarla zor durumda kalan vatandaşlar da rahatlama şansı bulacaktır” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Sağduyu
Yazan: Körfezli

Başkan doğru söylüyor İndirim her alanda olmalı Başta KÖRFEZ İZMİT TAM 3,50 TL yerine 2,00 TL Öğrenci 1,00 TL indi - bindi 1,00 TL Ne güzel olur

1 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

O ilçe definecilerin uğrak yeri oldu

O ilçe definecilerin uğrak yeri oldu

Körfez’e bağlı İlimtepe Mahallesi konumu ile eski uygarlıkları barındırmış ve tarihi dokusu geniş bir alana yayılmış olan bir mahalle. Bu özelliği nedeniyle de sık sık define aramaya çıkan insanların uğrak yeri haline geldi. Kazı sırasında bir kişinin de daha önce öldüğü kaçak define avcılığı sırasında yaralanan ve yakalanıp adli makamlara sevk edilen çok sayıda insan olmasına rağmen bu tutkudan vaz geçilemiyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ