KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7314 TL
  • 6.3363 TL
  • 7.1357 TL
Kocaeli Zirve
İnönü Mahallesi’nde Üstyapı Hamlesi
İnönü Mahallesi’nde Üstyapı Hamlesi
Güncel
24 Eylül 2018 Pazartesi 13:20
  • 1709
  • 0

İnönü Mahallesi’nde Üstyapı Hamlesi

Çayırova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü İnönü Mahallesi’ndeki üstyapı çalışmalarını hızlandırdı. Altyapı noktasında yağmursuyu ve kanalizasyon çalışmalarının tamamlanmasının ardından başlayan üstyapıda pmt serimleri büyük ölçüde tamamlandı.

Her yıl tonlarca asfalt uygulaması yaparak mahallelerin temiz ve modern sokaklara kavuşmasını sağlayan Çayırova Belediyesi, çalışmalarını İnönü Mahallesi’nde sürdürüyor. Belediye Başkanı Şevki Demirci’nin yakından takip ettiği çalışmalarda pmt serimini büyük oranda tamamlayan ekipler, sıcak asfalt uygulamasına önümüzdeki günlerde geçiyor.

Vatandaşların güvenli ulaşım sağlaması ve mahallelerin sorunsuz bir üstyapıya kavuşması için çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren belediye, İnönü Mahallesi’ndeki çalışmasında toplamda 25 sokakta üstyapı uygulamasını gerçekleştiriyor. Altyapısının tamamen bittiği sokakların pmt uygulamasınıda tamamlamak üzere olan kurum, asfalt uygulaması ve kaldırım çalışmasıyla ilgili bölgeyi kısa sürede tamamlamayı hedefliyor.

Demirci, “Üstyapıda Hızlı İlerleme Kaydettik”

4,5 yılda 9 mahallenin tamamında üstyapı uygulaması yaptıklarını ve Çayırova’nın değişimine bu noktadan başladıklarını ifade eden Belediye Başkanı Şevki Demirci, gerçekleştirdiği incelemelerin ardından İnönü Mahallesi’ndeki çalışmanında kısa bir süre sonra biteceğini belirtti. Her yıl altyapı ve üstyapı noktasında yapmış oldukları tüm planları uyguladıklarına dikkat çeken Demirci, “İlçemizin en büyük yatırım kalemlerinden olan altyapı ve üstyapı çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz. Milyonlarca liradan oluşan bu yatırımlarımızda ilçemizin tüm mahallelerinde güvenli ve modern sokakları hizmete sunduk. İnönü Mahallesi’ndeki çalışmalarımızda ise asfalt uygulamasına geçiyoruz. Burada bulunan 25 sokağımızın üstyapısını da tamamlayarak, kısmi eksik olan noktalarımızıda bitirmeyi planlıyoruz.” dedi.

DİĞER HABERLER

‘Yatak odasına sesi çıkmayanlar saldıracak yer arıyor!’

‘Yatak odasına sesi çıkmayanlar saldıracak yer arıyor!’

CHP’li Engin Taşdemir, Fatma Kaplan Hürriyet’e karşı yürütülen karalama kampanyasıyla ilgili konuştu; “Siyaset üretemeyen, vakıf ve derneklere verilen milyonları görmeyenler boş işlerin peşine düşüyor. Restore edilen konağa yerleştirilen ve kimin kullandığı belli olmayan yatak odasını eleştiremeyenler Fatma Kaplan Hürriyet’e saldıracak yer arıyor. Hürriyet’in Atatürkçülüğünü, milliyetçiliğini hiç kimse sorgulayamaz.”

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ