KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4581 TL
  • 6.2497 TL
  • 7.0274 TL
Kocaeli Zirve
İntihar eden kadın Karaosmanoğlu’nun imam nikahlı eşi çıktı!
İntihar eden kadın Karaosmanoğlu’nun imam nikahlı eşi çıktı!
Güncel
12 Nisan 2018 Perşembe 11:45
  • 52929
  • 0

İntihar eden kadın Karaosmanoğlu’nun imam nikahlı eşi çıktı!

Geçtiğimiz gün Kandıra’da Yasemin Saraç isimli bir kadının denizde cesedi bulunmuş, ve olayla ilgili soruşturma başlatılmıştı

Cipi deniz kıyısındaki kamp alanında bulunan Yasemin Saraç'ın, intihar ettiği ihtimali üzerinde duruluyordu. Peki ayağına taş bağlanmış halde denizden çıkarılan Yasemin Saraç gerçekten intihar mı etti? Bu sır perdesi henüz ortadan kalmış değil ancak Kocaeli Zirve olarak Yasemin Saraç’ın arkadaşları ve sevenleriyle konuştuğumuzda kendisinin intihar edecek bir yapıya sahip olmadığını belirttiler.

 

İmam nikahlı eşi çıktı

Yapılan araştırmada olay yerine yaklaşık 200 metre uzaklıkta bulunan kamp alanında 41 FT 856 plakalı terk edilmiş bir cip bulunmuştu. Cipin, Yasemin Saraç'a ait olduğu ve aracını park ettikten sonra denize atlayarak yaşamına son vermiş olabileceği ihtimali üzerinde duruldu. İntihar mı yoksa cinayet mi olduğu belli olmayan olayda hayatını kaybeden Yasemin Saraç’ın, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun yakın arkadaşı Hüseyin Karaosmanoğlu’nun imam nikahlı eşi olduğu öğrenildi. Öte yandan Hüseyin Karaosmanoğlu’nun ilk evliliğinden 2 çocuğu olduğu öğrenilirken, imam nikahlı eşi Yasemin Saraç’tan da 2 çocuğu daha olduğu öğrenildi.

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ