KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
İş arkadaşlığından dünya evine
İş arkadaşlığından dünya evine
Güncel
18 Kasım 2012 Pazar 10:42
  • 1768
  • 0

İş arkadaşlığından dünya evine

Tüpraş’ta çalışan Zehra Yüksel ve Ayhan Seyhan iş arkadaşlıklarını hayat arkadaşlığına taşıdı

Gazetemizin çalışanlarından Körfez 95 Evler`de oturan Aydın Seyhan ve eşi Hacer Seyhan`ın Tüpraş`ta çalışan yakışıklı oğulları Ayhan Seyhan, aynı iş yerinde çalışan Zehra Yüksel ile hayatını birleştirdi. Fatma ve Muhammer Yüksel çiftinin güzel kızları Zehra ile Ayhan, iş arkadaşlıklarını hayat arkadaşlığına taşıyarak mutluluğa yelken açtı.

 
NİKAHI PEHLİVAN KIYDI
Onur Müzikhol`de gerçekleşen nikah ve düğün merasimine her iki ailenin dost ve akrabaları akın etti. 1,5 yıldır süren mutlu birlikteliklerini evlilikle taçlandıran genç çiftin nikahını Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan kıyarken şahitlikleri; gazetemizin genel yayın yönetmeni Güngör Arslan, oğlu Özgün Arslan ve gelin hanımın akrabası Tümer Numan Bayraktaroğlu üstlendi. Genç çift bir ömür boyu mutluluğa “Evet” derken oldukça heyecanlı oldukları gözlendi.
 
ÇOK HEYECANLIYDILAR
Çifte bir ömür boyu mutluluk dileyen başkan Pehlivan, evlilik cüzdanını vermesi için Güngör Arslan`a takdim etti. Arslan da genç çifti tebrik ettikten sonra evlilik cüzdanını gelin hanıma verdi. Genç çift daha sonra nikah şahitleri ve aileleri ile hatıra fotoğrafı çektirip gecenin ilk dansını gerçekleştirdi. Takı yağmuruna tutulan Seyhan çiftinin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Geç çift balayı tatiline çıkmayacak, hayatlarını Körfez 95 Evler`de sürdürecek. 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ