KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
İş ilanına başvuran kıza tecavüz edip sattılar
İş ilanına başvuran kıza tecavüz edip sattılar
Güncel
27 Ekim 2009 Salı 16:53
  • 5503
  • 12

İş ilanına başvuran kıza tecavüz edip sattılar

İş için Darıca’ya gelen 22 yaşındaki genç kız önce tecavüze uğradı, sonra kapatıldığı evde 20 kişiye para karşılığı satıldı

GAZETE İLANIYLA
Darıca`da oturan Y.Ç., bir gazeteye ‘yatalak eşime bakacak eleman arıyorum` şeklinde ilan verdi. Bu ilanı gören ve işe ihtiyacı olan Sakaryalı 22 yaşındaki R.Ö., Darıca`ya gelerek Y.Ç. ile görüştü. Ancak önerilen 500 TL aylık ücreti az bulan R.Ö. işi kabul etmedi. Y.Ç. ise bunun üzerine genç kızı arkadaşı 30 yaşındaki G.Ç.'ye yönlendirdi.
 

TECAVÜZ ETTİ
İddiaya göre G.Ç., iş umuduyla yanına gelen R.Ö.`ye önce tecavüz etti, sonra da genç kızı zorla alıkoydu. Birkaç gün sonra da kızı Darıca`da oturan B.F.- A.F. çiftinin evine gönderdi. Burada bir odaya kapatılan ve zorla tutulan R.Ö., ifadesine göre 20 gün boyunca 20 kişiyle para karşılığı ilişkiye girmeye zorlandı.
 

FİDYE DE İSTEDİLER
Bununla da yetinmeyen zorbalar, kez genç kızın Sakarya`da oturan ailesini arayarak, kızlarının ellerinde olduğunu belirtip, fidye istedi. Genç kızın ailesinin durumu polise bildirmesi üzerine telefon aramalarından yola çıkılarak eve baskın yapıldı, R.Ö. kapatıldığı odada bulundu, olayla ilgili olarak ilanı veren Y.Ç. ile birlikte genç kıza tecavüz eden G.Ç. ve genç kızı evde alıkoyup para karşılığı başka erkeklere satan karı-koca gözaltına alındı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ