KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8316 TL
  • 6.5108 TL
  • 7.5663 TL
Kocaeli Zirve
İsa Taş emeklilik dilekçesini verdi
İsa Taş emeklilik dilekçesini verdi
Güncel
Nabi Yazıcı
13 Temmuz 2019 Cumartesi 13:19
  • 1138
  • 0

İsa Taş emeklilik dilekçesini verdi

Körfez Belediyesi eski Başkan Yardımcısı İsa Taş, emekli olmak için dilekçesini sundu. Seçimlerden sonra görev verilmeyen ve yerine atama yapılan İsa Taş, sunulan diğer görevleri de kabul etmedi ve bir süre izin kullandı.

Daha sonra emekli olmaya karar veren İsa Taş’ın emeklilik dilekçesini teslim ettiği öğrenildi. Memur kadrosunda yer alan İsa Taş’ın, bundan sonra bir süre dinleneceği öğrenildi. Körfez Belediyesi’nde Yunus Pehlivan ve İsmail Baran dönemlerinde başkan yardımcılığı yapan ve başarıyla hizmet veren İsa Taş, aynı zamanda Körfez Kent Konseyi’nde de başkanlık yapmıştı.

DİĞER HABERLER

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

İlki Nisan ayında Gebze Ticaret Odasında rekor katılım ile gerçekleştiren eğitim programının ikincisi düzenlendi.TÜGEM Kocaeli( Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri) yönetimi ve Zingat Emlak Portalı tarafından organize edilen,Gayrimenkul Sektörüne yönelik olarak Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından verilen ‘’Emlakta Başarılı Olmanın 22 Yolu ‘’ başlıklı eğitime yoğun ilgi oldu.Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlenen eğitime rekor sayıda katılım gerçekleşti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ