KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4216 TL
  • 6.1809 TL
  • 6.9730 TL
Kocaeli Zirve
İsmail Bülbül vefat etti
İsmail Bülbül vefat etti
Güncel
Aktan Uslu
17 Ekim 2018 Çarşamba 07:56
  • 13173
  • 0

İsmail Bülbül vefat etti

Gebze Şoförler Odası’nda 28 yıl başkanlık yapan, Gebze Belediye Meclisi eski Üyesi ve CHP Dilovası İlçe yöneticisi İsmail Bülbül vefat etti. Bülbül; KBB ve Dilovası Belediyeleri Meclis Üyesi Osman Südan’ın da dünürüydü

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Gebze ve Darıca İlçe Örgütleri ile Gebze Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda matem..

Odada 28 yıl boyunca kesintisiz başkanlık yapan; Gebze Belediye Meclisi (1999 – 2004) eski üyesi ve CHP Dilovası İlçe Örgütü yönetim kurulu üyesi İsmail Bülbül vefat etti.

Gebze’nin yerel eşrafından olan İsmail Bülbül son yolculuğuna bugün (17 Ekim Çarşamba) köyünden uğurlanacak. Bir zamanlar Gebze’ye şimdi Dilovası’na bağlı olan Demirciler Köyü’nde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecek.

Kalbinden rahatsızlığı olan İsmail Bülbül bir süre önce KOÜ Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde anjiyo olmuş; operasyon 24 Haziran Milletvekili seçimlerinden CHP’den Kocaeli Milletvekili Adayı Prof.Dr.Muhip Kanko tarafından yapılmıştı. Daralan aort damarları açıldıktan sonra taburcu edilen Bülbül, kalp kapakçığına yönelik ikinci bir ameliyata hazırlanıyordu.

 

1947 yılında dünyaya gelen İsmail Bülbül, 28 yıl boyunca Gebze Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanlığını sürdürdü. Aktif siyasette DSP’de de yer alan İsmail Bülbül, Gebze Belediye Meclis Üyeliği’ne bu partiden 1999 yerel seçimlerinde seçildi. Remziye Bülbül ile evli olan İsmail Bülbül; Zeynep, Mücahit ve Hilmi Bülbül’ün babaları idi. Dört torun sahibiydi.

Fotoğrafta; Gebze Belediye Meclisi eski Üyesi Abdullah Yılmazel’in 29 Eylül Cumartesi günkü cenaze namazında Dağcı Rıdvan Şükür ile birlikte görülen İsmail Bülbül; KBB ve Dilovası Belediyeleri Meclis Üyesi Osman Südan’ın da dünürüydü.

Kocaeli Zirve; merhum İsmail Bülbül’e Allah’tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diler. 

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ