KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
İsmet Çiğit’in yerine Ömer Polat mı geliyor?
İsmet Çiğit’in yerine Ömer Polat mı geliyor?
Güncel
17 Haziran 2019 Pazartesi 11:47
  • 1961
  • 0

İsmet Çiğit’in yerine Ömer Polat mı geliyor?

Özgür Kocaeli Gazetesi Genel yayın yönetmeni İsmet Çiğit’in görevden alınmasının ardından gazetenin Genel yayın yönetmenliğine Ömer Polat’ın geçeceği iddiası kulislere bomba gibi düştü.

Bugün Özgür Kocaeli Gazetesi’nde şok bir ayrılık yaşanmış ve Gazetenin Genel Yayın Yönetmeni İsmet Çiğit, görevden alınmıştı. Çiğit henüz eşyalarını bile toplamamışken Özgür Kocaeli’nin genel yayın yönetmenliği için şok bir isim kulislere düştü. İddialar eski Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu’nun danışmanı Ömer Polat’ın gazetenin başına geçeceği yönünde.

DİĞER HABERLER

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

İlki Nisan ayında Gebze Ticaret Odasında rekor katılım ile gerçekleştiren eğitim programının ikincisi düzenlendi.TÜGEM Kocaeli( Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri) yönetimi ve Zingat Emlak Portalı tarafından organize edilen,Gayrimenkul Sektörüne yönelik olarak Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından verilen ‘’Emlakta Başarılı Olmanın 22 Yolu ‘’ başlıklı eğitime yoğun ilgi oldu.Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlenen eğitime rekor sayıda katılım gerçekleşti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ