KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8173 TL
  • 6.4479 TL
  • 7.6443 TL
Kocaeli Zirve
İşte Kocaeli'de terfi alan hakim ve savcılar!
İşte Kocaeli'de terfi alan hakim ve savcılar!
Güncel
03 Aralık 2019 Salı 10:45
  • 269
  • 0

İşte Kocaeli'de terfi alan hakim ve savcılar!

Çeşitli derecelerdeki görev sürelerini tamamlayan adli yargı hâkimi, cumhuriyet başsavcısı ve savcılarıile idari yargı hakimlerinin isim listelerinden oluşan Hâkimler ve Savcılar Kurulu (HSK) kararları ResmiGazete'de yayımlandı.

HSK kararlarında, birinci dereceye yükselmiş olup 31 Ağustos 2019'dan geçerli olmak üzere ilk defa birinci sınıfa ayrılma incelemesine tabi tutulacak adli yargı hakim, cumhuriyet başsavcı ve savcıları ile idari yargı hakimlerinin isimlerinden oluşan listelere yer verildi. Ağustos 2019 dönemi sonuna kadar sürelerini bitirip HSK tarafından yükseltilmelerine karar verilen adli yargı hakim, cumhuriyet başsavcı ve savcıları ile idari yargı hakimlerinin adlarının bulunduğu listeler de yayımlandı. Listede Kocaeli’de görevli çok sayıda hakim ve savcı da yer aldı.

İşte Kocaeli’de terfi eden hakim ve savcılar; Hakimler; Nedim Özbey, Ahmet Sacit Müderrisoğlu, Muhammet Zafer Demir, Lütfiye Ebru Ulak, Tuğba Gümüş Erenç, Esra Uludağ, Aslı Dilara Bayat, Şule Açıcı, Ali Büyükçakmak, Şilan Er, Merve Melike Gökçek, Mehmet Akif Gündeş, Öyküm Gizem Günkan, Hülya İridemir, Hülya Kaşkaya, Elif Meriç Ürkmez, Recep Orhan, Merve Öğüt Düşünceli, Muhammet Yunus Önal, Fatma Püne Yolcu, Merve Sözen, Merve Taçyıldız, Berivan Varol, Rıdvan Yıldırım, Hatice Meray Akcan, Metehan Babalıoğlu.Burcu Öktem Tuncer.

Savcılar: Barış Arıduru, Selim Şerif, Arif Taş, Ayşe Gül Akhan, Başak Çil, Seyfettin Çil, Burak Bakır, Sibel Çağlar, Burak Demir, Ali Karabey, Talha Sakarya, Gülçin Tecirli, Bilal Kağan Yıldırım, Eyüp Yolcu, Fahriye Yılmaz.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ