KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
İSU Genel Müdürü’nün kaç makam aracı var?
İSU Genel Müdürü’nün kaç makam aracı var?
Güncel
29 Eylül 2009 Salı 13:36
  • 2689
  • 17

İSU Genel Müdürü’nün kaç makam aracı var?

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin bir yan kuruluşu olan İSU’nun başında genel müdür olarak görev yapan ve ilginç davranışlarıyla tanınan İlhan Bayram’ın üç tane makam aracı olduğu öne sürülüyor

Bunu biz değil “Kandıra Belediyesi`nin makam aracını kim kullanıyor?' başlıklı haberimize yorum yapan bir okurumuz söylüyor.
“İSU çalışanı' rumuzuyla gazetemize yorum gönderen okuyucumuz, İlhan Bayram`ın üç adet makam aracı olduğunu; birisini kendisine, diğerini eşine, bir diğerini de çocuklarına tahsis ettiğini dile getirmiş.
İlhan Bayram`ın Passat marka bir makam aracı kullandığını, eşine KIA Sorento marka bir jeep, çocuklarına ise Renault Megane aracı tahsis ettiğini dile getiriyor okuyucumuz.
Biz bu kadarına gerçekten inanmak istemiyoruz.
Bir müdürün üç tane makam aracını kendisine ve ailesine tahsis etmesi tam bir skandaldır.
Dileriz gazetemizi kuruma sokmayı yasaklayan, www.bizimkocaeli.com.tr internet sitesinin erişimini İSU`da engelleyen İlhan Bayram bu suçlamalar karşısında sessiz kalmaz ve açıklama yapar.
İlhan Bayram`ın bu konuda yapacağı açıklamayı avukatların noterden göndermesini beklemeden yayınlamaya hazırız. Böylelikle avukatlara da ek bir iş çıkarmamış olur sayın genel müdür.
Evet, İlhan Bayram`ın kaç makam aracı olduğunu gerçekten merak ediyoruz. Tabi gelecek cevabı da...

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ