KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7314 TL
  • 6.3363 TL
  • 7.1357 TL
Kocaeli Zirve
İSU’daki tacizci daire başkanı gitti
İSU’daki tacizci daire başkanı gitti
Güncel
04 Aralık 2009 Cuma 10:05
  • 3094
  • 5

İSU’daki tacizci daire başkanı gitti

Bundan tam bir yıl önce İSU’da daire başkanı olarak görev yapan M.G.’nin kendi özel MSN adresinden başta kurumda çalışan bayanlar olmak üzere pek çok kişiye 18 yaş altı için sakıncalı olan ve müstehcen görüntüler içiren video görüntülerini gönderdiğini..

Gazetemizin haberinden sonra İSU, kurumda daire başkanı olarak çalışan M.G. hakkında geniş çaplı bir araştırma ve soruşturma başlatmıştı.

Daha önce de İSU yönetimi tarafından görevden alınan fakat mahkeme kararıyla geri dönen bu kişinin SEKA`nın kapatılmasından sonra İSU`ya geçen kişilerden birisi olduğu ortaya çıkmıştı.

İSU`da çalışan bir bayanın arkadaşının MSN`e bakmasından sonra ortaya çıkan bu olay o günlerde hem İSU`da hem Büyükşehir Belediyesi`nde hem de kamuoyunda şok etkisi yaratmıştı.
Yapılan araştırmalardan sonra da M.G`nin başta İSU`da çalışan bayanlar olmak üzere pek çok kişiye hemen hemen hergün müstehcen video görüntüleri gönderdiği ortaya çıkmıştı.

Yine olaydan sonra İSU, daire başkanı M.G.`nin müstehcen video görüntülerini gönderdiği ve olayda hiçbir suçu günahı olmayan bayanı da merkezden alıp Körfez`e sürgüne göndermişti.
Fakat İSU yönetimi bu olayın peşini bırakmadı ve kurumda daire başkanı olarak görev yapan M.G.`yi kurumdan uzaklaştırmak için her şeyi yaptı.


Ve sonunda geçtiğimiz günlerde M.G.`nin İSU ile olan bütün ilişkisi kesilmiş ve İSU`dan uzaklaştırılmış.
Şimdi İSU`da M.G`nin yerine vekaleten bir başkası görevlendirilmiş.
Sizin anlayacağınız aradan bir yılda geçse İSU tacizci daire başkanının işine son vermiş. Kendilerini kutluyoruz.
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ