KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
İtfaiye için 206 kişi mülakata çağırıldı
İtfaiye için 206 kişi mülakata çağırıldı
Güncel
19 Ekim 2010 Salı 11:04
  • 2825
  • 11

İtfaiye için 206 kişi mülakata çağırıldı

İtfaiye kadrosunu genişletmek isteyen Büyükşehir Belediyesi’nin açtığı 75 kişilik kadro için toplam 206 aday sözlü mülakata çağırıldı

Büyükşehir Belediyesi`nin itfaiye kadrosunu genişletmek için açtığı 75 kişilik kadronun belirleneceği mülakat listesi belirlendi. 206 kişinin mülakata katılmayı hak kazandığı alımlarda lise mezunu 30, itfaiyecilik meslek yüksek okulu mezunu 10, ön lisans mezunu 10 ve lisans mezunu da 25 kişi itfaiye kadrosuna katılacak. Her kısım için 3 katı adayın çağırıldığı mülakatlarda İtfaiyecilik Meslek Lisesi mezunlarında yeterli aday bulunmadığından sadece 11 kişi çağrıldı. Diğer mezunların listesi ise KPSS sonuçlarına göre sıralandı. 
 

Mülakata çağrılacak isimler için TIKLAYIN


1-5 KASIM TARİHLERİNDE   

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi mülakatlarla ilgili bilgileri de açıkladı. Buna göre sözlü sınav ve dayanıklılık testi Kocaeli Fuarı karşısında bulunan itfaiye dairesi başkanlığı merkez binasındaki sınav bürosunda ve eğitim alanında yapılacak. 1 Kasım Pazartesi günü başlayıp, 5 Kasım Cuma günü sona erecek mülakatlar mesai saatleri içinde gerçekleştirilecek.
 

SINAV GİRİŞ KARTI
Öte yandan sözlü sınava çağrılan adayların sınav yeri ve sınav giriş kartları posta yoluyla gönderilecek. Sınav giriş kartı ellerine ulaşmayan adaylar kartlarını sınav tarihinde sınav yeri olarak belirtilen adresten sınava girmeden önce alabilir. Adayların sınav günü spor ayakkabısı, eşofman, sınav giriş kartı ile nüfus cüzdanlarını yanlarında bulundurmaları gerekiyor. Sınav sonuçları www.kocaeli.bel.tr adresinden adaylara duyurulacak ve yazılı olarak adreslerine gönderilecek.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ