KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
İYİ Parti’li Şenöz evlendi
İYİ Parti’li Şenöz evlendi
Güncel
23 Haziran 2019 Pazar 10:51
  • 1612
  • 0

İYİ Parti’li Şenöz evlendi

İYİ Parti Başiskele ilçe yönetiminde Sanayi ve Çevre Politikalarından sorumlu başkan yardımcısı olarak görev yapan Semih Şengöz evlendi.

Aynı zamanda inşaat mühendisi olan Semih Şengöz öğretmen olan Kastamonu kökenli öğretmenlik yapan Dilek Akın ile Gölkay Park Tesislerinde yapılan muhteşem bir düğünle evlendi. Semih Şengöz’ün bu mutlu gününde partili arkadaşları da kendisini yalnız bırakmadı. İYİ Parti Başiskele İlçe Başkanı Ayşe Sönmez Rüzgar ile yönetim kurulu üyeleri tam kadro düşünde yerlerini aldılar. İYİ Parti il başkan yardımcısı Adil Gülez, İl gençlik kolları başkanı Tugay Öztürk, Derince ilçe başkanı Selman Gülpınar ile Kartepe ilçe sekreteri Banu Aykan’da düğüne katılanlar arasındaydı. Geç saatlere kadar neşe içinde devam eden düğünde köçeklerde ayrı bir renk kattı.

DİĞER HABERLER

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

İlki Nisan ayında Gebze Ticaret Odasında rekor katılım ile gerçekleştiren eğitim programının ikincisi düzenlendi.TÜGEM Kocaeli( Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri) yönetimi ve Zingat Emlak Portalı tarafından organize edilen,Gayrimenkul Sektörüne yönelik olarak Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından verilen ‘’Emlakta Başarılı Olmanın 22 Yolu ‘’ başlıklı eğitime yoğun ilgi oldu.Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlenen eğitime rekor sayıda katılım gerçekleşti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ