KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7880 TL
  • 6.4414 TL
  • 7.4606 TL
Kocaeli Zirve
İZAYDAŞ’tan üniversitelilere ders
İZAYDAŞ’tan üniversitelilere ders
Güncel
29 Aralık 2011 Perşembe 13:10
  • 833
  • 0

İZAYDAŞ’tan üniversitelilere ders

İZAYDAŞ, Kocaeli Üniversitesi Yerel Yönetimler Bölümü öğrencilerine temiz çevre sağlıklı toplum dersi verdi

Büyükşehir Belediyesi`ne bağlı olarak faaliyet gösteren İZAYDAŞ, Kocaeli Üniversitesi Yerel Yönetimler Bölümü öğrencilerine eğitim verdi. Proje dersi kapsamında İZAYDAŞ`ta incelemeler yapan öğrenciler, verilen teorik eğitimlerle atık yönetiminin tüm aşamalarını görme imkanı buldu. İZAYDAŞ görevlileri eşliğinde inceleme yapan öğrenciler, tesisin çalışma sistemini öğrendi.

 

 

 

SUNUM EŞLİĞİNDE
Eğitim programı çerçevesinde İZAYDAŞ`ın genel tanıtımı, atık yönetimine giriş ve atık hiyerarşisi, atıkların sınıflandırılması, ambalajlama ve atık kabul kriterleri-atıkların taşınması, düzenli depolama saha yapım ve işletimi, tehlikeli atıkların geri kazanılması ve bertaraf yöntemleri dersleri işlendi. Üniversite öğrencilerine eğitimde, öğretim görevlisi Abdullah Köktürk eşlik etti.

 

 

 

KAPIMIZ AÇIK
Eğitimde kısa bir konuşma yapan İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç, “İZAYDAŞ temiz çevre ve sağlıklı bir toplum için çalışmalarına devam ediyor. Toplumumuzun bilinçlenmesi için siz üniversiteli öğrencilerimiz bizler için çok önemli. Sizlere her zaman kapımız açık. Öğrendiğiniz bilgileri arkadaşlarınızla paylaşmanız bizleri mutlu eder, hedeflerimiz biraz daha yakılanlaştırır” dedi.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ