KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
İZGAZ, faturayı sabitledi
İZGAZ, faturayı sabitledi
Güncel
03 Aralık 2010 Cuma 15:48
  • 4426
  • 3

İZGAZ, faturayı sabitledi

Sabit fatura sistemine geçen İZGAZ GDF SUEZ, müşterilerini yüklü gelen doğalgaz faturadan kurtaracak.

Kocaeli`nin gaz dağıtım şirketi olan İZGAZ GDF SUEZ, müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. İZGAZ, mevsimsel şartlarından dolayı bazı aylarda yüksek gelen faturaların ödemesinde zorlanan müşterileri için yeni bir proje hayata geçirdi. İZGAZ`ın ‘Sabit ödeme sistemi` ile müşteriler kendi faturalarını kendileri oluşturuyor. Yeni sistem ile müşteri, yılın 12 ayında sabit bir miktar ödeyerek, özellikle kış aylarında gelen yüksek faturadan kurtuluyor.
 

ZORLUK ÇEKENLER İÇİN
İZGAZ, yeni ödeme sistemini ilk olarak düzenlediği törenle kendi çalışanlarına tanıttı. İdari binada düzenlenen törene İZGAZ Genel Müdürü İmad Erdoğan ve çalışanlar katıldı. Kısa bir konuşma gerçekleştiren Erdoğan, sabit ödemenin faydalarını anlattı. Erdoğan, şunları söyledi: “Dönemsel olarak faturalarını ödemekte zorluk çeken müşterilerimizi düşünerek yeni bir projeyi hayata geçirdik. Özellikle emekliler için bu sistem çok avantajlı. Bir yıl boyunca her ay aynı tutarda ödeme yapabilecekler.
 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Yaz ve kış ayların eskide merkezi sistemde olduğu gibi sabit bir ödeme yapılacak. Faturalar bazı aylarda çok yüksek olsa bile biz sabit fiyatı tahsil edeceğiz. Bu da kış aylarındaki yüksek tutarları yıla yayarak yükü azaltmış olacak. Amacımız ödeme zorluğunu ortadan kaldırarak, rahatlıkla fatura ödenmesini sağlamak. Yüzde 90`larda olan müşteri memnuniyetini bu tür çalışmalarla yüzde 100`lere çıkarmak istiyoruz. Bir an önce bu sabit ödeme sistemine geçerek şikayetlerden kurtulalım.”

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ