KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
İZGAZ’dan bedava gaz
İZGAZ’dan bedava gaz
Güncel
06 Ekim 2009 Salı 17:31
  • 2362
  • 2

İZGAZ’dan bedava gaz

Kocaeli’nin doğal gaz dağıtım şirketi İZGAZ, düzenlediği hediye doğalgaz kampanyasının ikinci dönemini de sonuçlandırdı. Geçen ay olduğu gibi bu ay da 41 kişi 500’er metreküp doğalgaz çekini düzenlenen törenle aldı

Çalışmalarına ara vermeden devam eden ve yüzde 100 büyümeyi kendine ilk hedef olarak seçen İZGAZ, Kocaeli halkının bütçesini yormadan doğal gazla buluşması amacıyla çok cazip kampanyalara devam ediyor. Doğal gaz kullanımının yaygınlaştırılması amacıyla İZGAZ tarafından düzenlenen ‘bedava doğal gaz` kampanyasının ikinci kampanya dönemi talihlileri belli oldu. İzgaz`a yeni abone olanlar arasında yapılan çekilişte 41 kişi 500 metreküp bedava doğal gaz kazandı.
 

KIZILAY`A DA DESTEK!
İlki 10 Temmuz–9 Ağustos 2009 tarihleri arasında gerçekleştirilen kampanyanın ikincisi ise 10 Ağustos–9 Eylül 2009 tarihleri arasında yapıldı. Bu tarihler arasında İZGAZ`a yeni abone olan veya abone olup doğal gaz kullanımına yeni başlayanlar arasında, noter huzurunda yapılan çekilişte 41 talihli belirlendi. İki talihlinin ikramiyeleri başvuru yetersizliği nedeniyle Kızılay`a bağışlanacak.
 

EN UCUZ YAKIT
Bedava doğal gaz kazanan talihlilerin 500 metreküp doğal gaz çekleri, İZGAZ Genel Müdürlüğü binasında sahiplerine dağıtıldı. Törene; İZGAZ Ticari Koordinatörü Bülent Şen, İzgaz yöneticileri ve talihliler katıldı. Törende bir konuşma yapan Bülent Şen, doğal gazın diğer yakıtlara göre en ucuz yakıt olduğunu belirterek, doğal gaz kullanarak, insanların hem çevreye hem de kendi ekonomilerine büyük katkı sağladıklarını söyledi.

 

KAZANANLARIN LİSTESİ
Behiye Bilgi, Kenan Baştürk, Nüreyha Soysal, Seyfettin Erkan, Hüsnü Diler, Metin Dalkıç, Erdem Kurtuluş, Yüksel Özgen, Nefise Dönmez, Selahattin Hanay, Ahmet Gider, Salih Cankan, Hayrullah Akkaş, Yüksel Özdamar, Bilal Türk, İsmail Üstün, Adnan Deniz, Hacı Parlar, Nevzat Göçer, Zekai Gönenç, Zeki Aycan, Nemci Öztürk, Gülhan Kopar, Basrü Doğru, Erol Yiğitoğlu, Kubilay Közmez, Şemsettin Ağgün, Neşe Bulut, Osman Fındık, Birsen Çiğit, Hülya Korkmaz, Feriha Taştekin, Ahmet Erem, Mustafa Koç, Sezer Kırtay, Hikmet Şahin, Ali Taban, Burhan Yaşar, Zekeriya Acar.


 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ