KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
İzmit Rotary’den bayram hediyesi
İzmit Rotary’den bayram hediyesi
Güncel
12 Kasım 2010 Cuma 14:26
  • 712
  • 0

İzmit Rotary’den bayram hediyesi

İzmit Rotary Kulübü, Hakkaniye ve Topçular İlköğretim Okulları’nda okuyan ihtiyaç sahibi 120 öğrenciye, bayram hediyesi olarak kışlık bot ve anorak hediye etti

İzmit Rotary Kulubü, sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekleyerek Hakkaniye ve Topçular İlköğretim Okulları`nda okuyan ihtiyaç sahibi öğrencilere toplam 120 çift kışlık bot ve anorak hediye etti. Kulübün dönem başkanı Mehmet Aysel ve eşi Sıdıka Hanım tarafından okullara ulaştırılan botlar Kurban Bayramı öncesi öğrencilere büyük mutluluk yaşattı. Her iki okulu tek tek ziyaret eden Mehmet Aysel, okul yöneticilerine botları takdim ettikten sonra şunları söyledi:
 

KIŞLIK BOT VE ANORAK
“Halen dönem başkanlığını yürütmekte olduğum İzmit Rotary Kulübü`nün sosyal sorumluluk projelerimizden birini daha gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Tamamen kulüp üyelerimin desteğiyle oluşan sosyal sorumluluk fonlarımızdan karşılanarak temin edilen toplam 120 takım kışlık bot ve anorak, ihtiyaç sahibi öğrencilere verildi. Bayran öncesi onların güzel yüzlerindeki mutluluk ve tebessüm bizleri mutlu etmiştir.”
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ