KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.2465 TL
  • 6.8819 TL
  • 8.0485 TL
Kocaeli Zirve
İzmit sokaklarında Sakaryaspor formasıyla gezdi...
İzmit sokaklarında Sakaryaspor formasıyla gezdi...
Güncel
15 Şubat 2020 Cumartesi 13:18

İzmit sokaklarında Sakaryaspor formasıyla gezdi...

‘Ulan Berkay’ adlı Youtube kanalında videolar yayınlayan 18 yaşındaki genç Sakaryaspor forması ve atkısıyla dolaştı. İşte başına gelenler...

‘Ulan Berkay’ adlı Youtube kanalında videolar yayınlayan 18 yaşındaki genç, bu sefer Sakaryaspor atkısı ve formasıyla Kocaeli sokaklarında ortaya çıktı. “Sakaryaspor formasıyla Kocaeli sokaklarında gezersek ne olur?” konulu video hazırlamak için Gölcük’e giden genç, forma ve atkıyla dolaşırken bu anları videoya aldırdı. Kameranın kayıtta olduğu anda çevredeki bir grup gencin saldırısına uğrayan genç, tartaklanırken, formasının çıkartılması istendi. Sözde youtuber, çektiği videoya 500 beğeni geldiğinde Kocaelispor formasıyla Sakarya’da dolaşacağını iddia etti. Hedeflediği ve amaçladığı beğeni sayısına ulaşan genç, önümüzdeki hafta da Sakarya'da Kocaelispor forması giyerek dolaşacak. Bakalım orada neler olacak?

DİĞER HABERLER

Tek parmağı ile kitap yazdı

Tek parmağı ile kitap yazdı

Darıca’da, serebral palsi hastası Ali Umut Seçkin’in (16) hayatı, 5,5 yıl önce eğitim görmek için gittiği rehabilitasyon merkezindeki öğretmeni Nefise Gülmüş ile tanışınca değişti. Öğrencisi Ali Umut Seçkin ile dil ve konuşma terapisi yapan Nefise Gülmüş, önce Ali Umut'un konuşma yetisinin düzelmesini sağladı, ardından okuma- yazma öğretti. Ali Umut, ailesinin kendisine aldığı tableti tek parmağı ile kullanarak yazdığı 'Gökten 3 Hikaye Düştü' kitabı, 28 Şubat'ta satışa çıkacak. 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ