KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
İzmit’e modern ganyan bayii
İzmit’e modern ganyan bayii
Güncel
08 Aralık 2011 Perşembe 15:14
  • 2067
  • 0

İzmit’e modern ganyan bayii

At yarışı tutukunları için İzmit’te çok modern bir ganyan bayii hizmete girdii Ayhan Kurt ve Nadir Başaran, 980 numaralı ganyan bayiine yarışseverleri bekliyor

İzmitli yarışseverler modern bir ganyan bayiine kavuştu. İşletmeciliğini Ayhan Kurt ile Nadir Başaran, 980 numaralı ganyan bayiini açtı. Merkez Bankası karşısı Türk Telekom Müdürlüğü binasının yanında, hizmete giren ganyan bayii, modern görünümü ve geniş kullanım alanıyla dikkat çekiyor. At yarışı tutkunları, nezih ve ferah ortamda çaylarını yudumlarken keyifli bir gün geçirecek.

 

ÇAY VE KAHVE VAR
Yarış severlere son derece modern bir ortamda hizmet vereceklerini belirten işletmeciler Ayhan Kurt ile Nadir Başaran, “980 No`lu Ganyan Bayii`mizi açtık. Yarış severler, bayimizde modern bir ortamda yarışları takip etme ve kuponlarını yatırma fırsatı bulacaklar. Dev ekranda yarışları takip ederken bir taraftan da internet ortamında yarışlarla ilgili bilgilere ulaşabilecekler. Çay, kahve ve meşrubat ikramıyla da hizmet vereceğiz” dedi.

 

FARKLI BİR ORTAM
Konforlu oturma alanlarını da içinde barındıran ganyan bayiinin üst katında bir restorant ve oturma alanı bulunuyor. Oturma alanında dev ekran karşısında yarışları izleyecek olan yarışseverlere en iyi şekilde hizmet sunulacak. İşletme sahipleri Kurt ile Başaran, İzmit halkı için en konforlu hizmeti sunmanın gayreti içinde olduklarını belirterek, yeni sürprizler yapmaya hazırlandıklarını dile getirdi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ