KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
İzmitli izciler yıl boyu gezecek
İzmitli izciler yıl boyu gezecek
Güncel
03 Ekim 2009 Cumartesi 17:09
  • 1215
  • 0

İzmitli izciler yıl boyu gezecek

İzmit İlçe İzci Kurulu gerçekleştirdiği toplantıyla 1 yıllık gezi ve kamp programını açıkladı

İzmit İlçe İzci Grubu sene başı toplantısını 50. Yıl İlköğretim Okulu`nda gerçekleştirdi. Toplantıya İzmit İlçe İzci Kurulu Başkanı Hatice Cerid, ilçe sekreteri Bilal Şener, ilçe saymanı Noman Ülker, il yönetim kurulu üyeleri; Sedat Pehlevan, İbrahim Özkavak ve izci liderleri katıldı. Toplantı öncesi, Ulu Önder Atatürk ve tüm şehitlerimiz için bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu ve ardından İstiklal Marşı okundu. Sene başı toplantısında, 2009-2010 yılları arasında yapılacak olan gezi programları ve kamplar açıklandı.

GEZİ PROGRAMI
İzmitli izciler 2009-2010 Eğitim-Öğretim döneminde ilk olarak Afyon`a gidecek. 24 Ekim tarihinde yapılacak geziyi sırasıyla; 31 Ekim-1 Kasım tarihleri arasında yapılacak olan Cumhuriyet Kampı, 9 Ocak`ta yapılacak Bursa Uludağ gezisi, 20 Şubat`ta yapılacak Abant gezisi, 17-18 Nisan tarihleri arasında Gemlik-Hasanağa`da yapılacak hafta sonu kampı ve 24 Nisan`da yapılacak Ankara gezisi izleyecek.

MAHALLİ KAMPLAR DA VAR
Ankara gezisinin ardından 8 Mayıs tarihinde yapılacak Ballıkayalar Doğa Yürüyüşü`yle devam edecek olan gezi programı 15-16 Mayıs tarihleri arasında Sakarya Pamukova Bakacak Spor VCVE İzcilik Eğitim Tesisleri`nde yapılacak Atatürk`ün İzinde Hafta Sonu Gençlik Kampı, 28-30 Mayıs tarihleri arasında Çanakkale Gezisi, 12 Haziran tarihinde İznik gezisiyle tamamlanacak. Bunların dışında hafta sonu kampları ve yıl sonu mahalli kamplar düzenlenecek. Toplantıda konuşan İzmit İlçe İzci Grubu Başkanı Hatice Cerid, katılımlarından dolayı tüm izci liderlerine teşekkür etti.


 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ