KOCAELİ 10° Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2985 TL
  • 6.0488 TL
  • 6.7365 TL
Kocaeli Zirve
İzocam o görüntülerle ilgili AÇIKLAMA YAPTI
İzocam o görüntülerle ilgili AÇIKLAMA YAPTI
Güncel
Hanifi Surun
24 Kasım 2017 Cuma 10:15

İzocam o görüntülerle ilgili AÇIKLAMA YAPTI

Dilovası’nda bulunan İzocam fabrikası yetkilileri geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan görütülerle ilgili olarak açıklamada bulundular

İzocam firmasının Dilovası Organize Sanayi Bölgesi 1. Kısım Dicle Caddesi No:8 adresinde bulunan ve Taşyünü Üretim Tesisi olarak bilinen fabrikanın yetkilileri geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan görüntülerle ilgili olarak bir açıklamada bulundu. İzocam firması tarafından yapılan açıklamada, “17.11.2017 tarihinde, Dilovası’nda bulunan İzocam Taşyünü üretim tesisimizin bir bölümünde, sebebi henüz belirlenemeyen bir yangın meydana gelmiştir. Fabrikamızda meydana gelen bu küçük çaplı yangın sırasında otomatik yangın söndürme sistemleri devreye girmiş ve anında müdahale edilmiştir.

 

ÇEVREYE SON DERECE DUYARLI

Doğru yapılan müdahaleler sonucu yangın üç dakikadan daha kısa zamanda kontrol altına alınmış ve söndürülmüştür. Söz konusu haberde yer alan görüntülerdeki duman, yangının söndürülmesi için devreye giren otomatik yangın söndürme sisteminin püskürttüğü suyun yoğun buharlaşması neticesinde oluşmuştur. Yangın esnasında açığa çıkan bu görüntüler ise sitenizde ‘çevre kirliliği’ haberi olarak yer almıştır. İzocam, çevreye saygı konusunda son derece duyarlıdır. Çevre kirliliğine neden olabilecek tutum ve davranışlardan sistematik olarak kaçınan İzocam, sahip olduğu ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi ile de bunu kanıtlanmış bir şirkettir.” denildi. 

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Yağız Kebap
Okşin Beçet
Almila
Davetiyem
Fidan Spor
Volka Proje
Akkurt İnşaat
KKG
Polis Marketim
Bekiroğlu