KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7117 TL
  • 6.4041 TL
  • 7.0848 TL
Kocaeli Zirve
İZSANDER, mezunlarını unutmadı
İZSANDER, mezunlarını unutmadı
Güncel
11 Kasım 2012 Pazar 11:08
  • 973
  • 1

İZSANDER, mezunlarını unutmadı

İZSANDER, eski mezunlarını unutmayarak başlatmış olduğu yeni ve farklı bir çalışmayla öğrencilerine ‘Örnek Mezun Belgesi’ veriyor

İzmit Sanat Okulu Mezunları Derneği (İZSANDER), İzmit Endüstri Meslek ve Teknik Lisesi`nden mezun olduktan sonra iş, sanat ve sosyal hayatta başarı gösteren eski öğrencilerine ‘Örnek Mezun Belgesi` vererek onları unutmadığını gösteriyor. İZSANDER Yönetim Kurulu Başkanı Halil Atay, geçtiğimiz günlerde okul mezunlarından ve öğretmenlerinden olan Saygı Özkan`a ‘Örnek Mezun Belgesi` vererek bu çalışmanın devam edeceğini kaydetti.

 
ONORE ETMEK İÇİN
İZSANDER Yönetim Kurulu Başkanı Halil Atay, belge töreninde yaptığı konuşmada eski mezunların başarılarının gençlere örnek olduğunu belirterek, bu liselerden mezun olan eski öğrencilerinin başarılarılarının kendilerini her zaman heyecanlandırdığını söyledi. Atay şunları kaydetti: “Başarılı ve örnek çalışmalar yapan, örnek kişilikleriyle takdir toplayan eski mezunlarımızı sahiplenmek ve onların öğrenci kardeşlerimize örnek teşkil edebilmesini sağlamak için ‘Örnek Mezun Belgesi`yle onları onore ediyoruz.
 
BELGE VERİLDİ
Bugün de; okulumuzun elektrik bölümünden mezun oldukdan sonra Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi`ni bitirerek okulumuzda öğretmenlik ve müdür yardımcılığı görevlerinde bulunan ve son olarak da İzmit Kız Meslek Lisesi`nde müdürlük yapan Saygı Özkan`a bu belgeyi vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Kendisi her zaman her platformda sanat okulu mezunlarını başarıyla temsil etmiştir.”
 
TEŞEKKÜR ETTİ
Saygı Özkan da törende yaptığı konuşmada kendisine böyle bir belge verilmesinden büyük mutluluk duyduğunu belirterek; “Ülkemize her anlamda büyük katkılar sağlayan sanat okulu bana da çok şeyler kazandırdı. İlimizin simgesi ve ülkemizin lokomotofi olan sanat okulunun sahiplenilmesi gerekir. Derneğin yaptığı güzel çalışma da bu sahiplenmeye örnektir. Özellikle öğrencilerimden aldığım bu belge beni çok onurlandırdığı gibi çok da mutlu kılmıştır. Derneğin bu tür çalışmalarının maddi ve manevi olarak yanında olacağım” diyerek teşekkür etti ve destek sözü verdi. 
 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ