KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8316 TL
  • 6.5108 TL
  • 7.5663 TL
Kocaeli Zirve
Hasta çocuklara 23 Nisan sürprizi
Hasta çocuklara 23 Nisan sürprizi
Güncel
23 Nisan 2010 Cuma 15:15
  • 908
  • 0

Hasta çocuklara 23 Nisan sürprizi

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi, çocuk servisinde tedavi gören minik hastalarına 23 Nisan etkinliğiyle morel verdi

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi, çocuk hastalıkları bölümünde tedavi gören çocuklara, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında sürpriz bir kutlama gerçekleştirdi. Çocuklar palyaço ve kendilerine verilen hediyelerle morel buldu. Etkinlik kapsamında çocuk cerrahi servisindeki odalar, hasta çocuklar için süslenerek 23 Nisan hazırlıkları yapıldı. Sağlık çalışmaları nedeniyle il dışında bulunan hastane başhekimi Doç. Dr. Zekeriya İlçe`nin yerine, başhekim yardımcısı Opr. Dr. Faruk Gülümser etkinliğe katıldı.

HEDİYELERLE MOREL BULDU
Programa ev sahipliğini ise çocuk sağlığı ve hastalığı bölümü doktorlarından çocuk gelişim uzmanı Nagihan Erkan Dilbaz yaptı. Palyaço Çıtır adlı animasyon ekibinin renk kattığı 23 Nisan kutlamasında çeşitli sebeplerle hastanede tedavi altında bulunan çocuklar, kendilerine takdim edilen sürpriz hediyelerle moral depolamış oldu. Çocuk servisinde başlayan ve çocuk polikliniğinde devam eden etkinlik sebebiyle vatandaşlar Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi yetkililerine teşekkürlerini iletti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ