KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6971 TL
  • 6.3709 TL
  • 7.0927 TL
Kocaeli Zirve
KAI Vakfı,  Başkanları ziyaret etti
KAI Vakfı,  Başkanları ziyaret etti
Güncel
Nabi Yazıcı
15 Nisan 2019 Pazartesi 23:28
  • 974
  • 0

KAI Vakfı,  Başkanları ziyaret etti

Kars-Ardahan-Iğdır Vakfı Başkanı Taner Sarıçayır ve yönetimi, 31 Mart seçimlerinde kazanan ve mazbata alarak görevlerine başlayan belediye başkanlarına nezaket ziyaretleri yaptılar.

Bu kapsamda ilk olarak Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şair’ makamında ziyaret eden Taner Sarıçayır ve yönetimi hediyelerini sunarak hayırlı olsun dediler. Daha sonra Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt’ü makamında ziyaret eden Taner Sarıçayır, burada da hediyesin sundu ve yen görevinde Söğüt’e başarılar diledi. Taner Sarıçayır, ziyaretlerin tanışma ve nezaket amaçlı olduğunu belirterek, “Belediye başkanlarımıza görevlerinde başarı diledik ve vakfımızın çalışmaları hakkında da kısa bilgiler vererek, yönetimle tanışma sağladık” dedi.

DİĞER HABERLER

Hürriyet’ten okullara destek

Hürriyet’ten okullara destek

İzmit Belediyesi Okul Hizmet Masası İzmit ilçe sınırları içerisinde tüm okullarımıza hizmet vermeye,  okulları yeni eğitim öğretim dönemine hazırlamaya devam ediyor.  Eğitim ve öğretim gönüllüsü İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan hürriyetin talimatları ile çalışmalarına hız kesmeden devan eden Okul Hizmet Masası ekipleri, okulların acil ihtiyaçlarına en hızlı şekilde çözüm bularak, okul yönetimlerine büyük kolaylık sağlıyor.   Okullardan gelen talepleri inceleyip, gerekli tespitleri yapan yetkililer kısa sürede çalışmalarına başlıyor.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ