KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6871 TL
  • 6.3796 TL
  • 7.0960 TL
Kocaeli Zirve
Kalitenin yeni adı Lilyum Park evleri
Kalitenin yeni adı Lilyum Park evleri
Güncel
23 Aralık 2010 Perşembe 14:30
  • 4303
  • 0

Kalitenin yeni adı Lilyum Park evleri

‘Yaşama dair her şey burada’ sloganıyla ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunulan Lilyum Park Evleri büyük ilgi görmeye başladı

Gölcük Değirmendere`de 2005 yılında inşaa ettiği Yaşam Sitesi ve Yaşam Villaları ile sektöre giren Versay İnşaat yeni bir projeye daha imza attı. Her geçen gün biraz daha gelişmekte olan Değirmendere`de Lilyum Park Evleri`ni inşaa eden firma bu yeni yaşam merkezini Kocaeli halkının beğenisine sundu. Yeni sitenin bahçe ve çatı dublekslerinin yanı sıra konforuyla göz dolduran ara katları da şimdiden konut sahibi olmak isteyenlerden oldukça ilgi görüyor. Yüzme havuzu, açık kapalı spor alanları, çocuk parkı, 7/24 saat güvenlik gibi birçok lüksün sunulduğu Lilyum Park Evleri, ‘Yaşama dair her şey burada` sloganın da altını dolduruyor.

UYGUN KOŞULLAR
Şehrin en kaliteli semtlerinden birinde bulunan Lilyum Park Evleri yatırım tercihini konuttan yana kullananlar için de oldukça iyi bir yatırım sahası olarak dikkat çekiyor. Proje içerisinde bir daire sahip olmak isteyenler için oldukça uygun koşullar bulunuyor. Yapı Kredi Bankası ile anlaşması bulunan Versay İnşaat`ın Lilyum Park Evleri`nde fiyatları 90 bin lira ile 225 bin lira arasında değişiyor. Ücretin bir kısmı peşin ödenebildiği gibi tamamı için de kredi kullanılabiliyor. Anahtar teslimini 2011 yılının kasım ayında yapacaklarını söyleyen firma yetkililerine 476 26 76 - 0532 450 19 90 nolu telefonlardan ya da Merkez Mahallesi Muammer Aksoy Caddesi No: 62 Daire:1 Değirmendere Gölcük adresinden ulaşarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ