Kamu Sen’den Mehmetçik’e SELAM
Kamu Sen’den Mehmetçik’e SELAM
Güncel
16 Şubat 2018 Cuma 17:05
  • 698
  • 0

Kamu Sen’den Mehmetçik’e SELAM

Kocaeli Kamu Sen İl Temsilcisi Yaşar Şanlı Afrin’deki Mehmetçik’e selam yolladı.

Kamu Sen İl Temcilcisi Yaşar Şanlı Zeytin Dalı operasyonunda bulunan askerler için sosyal medya da dayanışma çağrısında bulundu. Çağrısında  “Şehit ve gazi Mehmetçik ailelerine destek, çocuklarının geleceğine umut olmak için ‘Mehmetçik’ yazıp 2582'ye SMS atarak 10 TL bağışta bulunabilirsiniz. “diyen Şanlı ayrıca Mehmetçik için şu dileklerde bulundu “Bununla beraber; Biliyorsunuz, yurt içinde yürütülen İç Güvenlik Operasyonlarında ve Afrin harekâtında, daha ziyade profesyonel personel görev alıyor. Dolayısıyla şehitlerimizin ve gazilerimizin ekseriyeti; sözleşmeli er, uzman onbaşı, uzman çavuş, astsubay ve subaylar. Bu personelin kendilerine veya ailelerine yardımlar, Türk Silahlı Kuvvetleri Dayanışma Vakfı üzerinden yapılıyor. Mehmetçik Vakfı ise, yükümlülük esasıyla silahaltına alınan erlerimiz için kuruludur. Siz yine Mehmetçik Vakfı'na yardımlarınızı sürdürün. Ancak Afrin için, şehit ve gazilerimize küçük bir katkımız olsun istiyorsanız, yardımlarınızı Türk Silahlı Kuvvetleri Dayanışma Vakfı’na da yönlendirebilirsiniz. Gönül ister ki, hiç ihtiyaç olmasın”

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

AK Parti İzmit’ten Esnaf Ziyareti

Yazan: Hakan Aydın

Yorum: Ekonomiyi batıran iktidarın temsilcileri hangi yüzle esnaf ziyaretine çıkıyor acaba ?

Çarptıktan sonra öylece ortada bıraktılar!

Yazan: okur

Yorum: hayvanı o halde bırakmayan Ayten hanıma çok teşekkür ederim

Başkan ve yönetimi İSTİFA ETTİ!

Yazan: fethiye cd.

Yorum: zaten bir işe yaramıyorlardı bir görüşleride yoktu... rüzgarı takip eden arkadaşlardı. geç bile kalmışlar...

243 günde devrialem

Yazan: Güven Gök

Yorum: Beni kendine rakip görmen hem sevindirdi hem üzdü suan güneydoğu anadolu bolgesindeyim yarin gebzespor macinda olucam ordanda tura devam edicez ben balkanturunda iken sen turkiye turunu tamamlamis olucaksin

“Kriz sizin kafanızda var”

Yazan: Arif cerıt

Yorum: Gulmeyın başkan yok demeyin kriz bunu yasayan biliyor bence kriz sizin kafanızda yok

4 firmaya haksız kazanç cezası!

Yazan: Isa karaoz

Yorum: Firmaların isimlerinide vermeleri gerekiyor.Vatandaş ona göre tepkisini göstersin.

Yazan: abdullah turk

Yorum: baskan olabılırsın ama ınsan olamamıssın zabıtalara baskı yaparak neyın pesındesın abının hatrı olmasa coktan yıktırırdım o duvarı sen buyuklerımı dua et once ınsan olmak lazım

Yazan: asi

Yorum: *Darbe gecesi şeyhin olduğu iddia edilen “Fazlı Kerem Hoca” denilen zatın dağ başındaki evine kaçtığın doğru mu?

Yazan: Emre

Yorum: Yollarda site inşaatı yapanların arabaları, tuğlaları, biriketleri, iş makinaları, kumları, vs... araçların gelişi güzel iki taraflı park etmeleri netiesinde mahalle sakinleri yoldan geçemez durumda. artık belediyeden nasıl bir imtiyaz kopardılarsa..geçen gün uyku tutmadı.dolaşayım dedim, aklıma yedi yıldız geldi, dolaştım aradım bi tane bile yıldız göremedim.sonra arabam devrildi sandım. meğerse selin sürüklediği inşaat malzemeleri yolda birikinti yapmış, bende üstünden geçmişim.

TANRIÖVEN; TİCARETİN YAZILI OLMAYAN KURALLARI VARDIR

Yazan: Adnan Metin

Yorum: Dediklerine Tamamen Katılıyor ve Seni Tanımaktan Gurur Duyuyorum Sevgili Dostum..Yolun Açık Olsun.Başarıların Daim Olsun..

KENT REHBERİ