KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Kan, sanayi esnafını kahvaltıya çağırdı
Kan, sanayi esnafını kahvaltıya çağırdı
Güncel
16 Aralık 2011 Cuma 11:31
  • 2489
  • 0

Kan, sanayi esnafını kahvaltıya çağırdı

Sanayi esnafını ziyaret eden Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan, sanayideki sorunları dinledi, ilçedeki çalışmaları göstermek için kahvaltıyla başlayacak gezintiye davet etti

Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan, sanayi esnafını dinledi. Sanayinin içini gezerek yapabileceği hizmetler hakkında tespitlerde bulunan Kan, bu çalışmaları en kısa sürede yapacağının sözünü verdi. Sanayi esnafına sanayi içi, çevresi ve ilgili alanlara yapacakları projeleri anlatan Kan; Namazgah Deresi`ne sanayi kısmından köprü geçişi yaptıracağını da belirtti.

 

 

AYDINLATILACAK
Başkan Kan, sanayiye, belediyenin kendi kaynak atölyelerinde hazırladığı aydınlatma direklerinin konulacağını, elektrik kablolarının yer altına alınarak dağılım yapılacağını, yol üzerindeki su birikintilerinin ızgaralar yardımıyla yok edileceğini anlattı. Kan ayrıca Akbal Mahallesi`ne 20 dönümlük alana hayvan pazarı yapılacağını da vurguladı.

 

 

KAHVALTI DAVETİ
Sanayi çevresindeki cami ve halı sahanın tamamlanacağını da dile getiren Kan, salı günü saat 09.00`da sanayi esnafını Kandıra Belediyesi Destek Hizmetleri`nde kahvaltıya davet etti, esnafa, çalışma yürütülen ve yapılacak yerleri gezdireceğini söyledi. Bu ziyaretten ve yapılacak olan çalışmalardan dolayı memnun olan esnaf da Kan`a teşekkürlerini sundu.

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ