KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
Olgunlar 4 kayıtları başladı
Olgunlar 4 kayıtları başladı
Salon Sporları
22 Nisan 2010 Perşembe 12:11
  • 768
  • 0

Olgunlar 4 kayıtları başladı

Derince’de futbol şöleni haline gelen Kocaeli 4’üncü Olgunlar futbol turnuvası için kayıtlar başladı. Derince Belediyesinin büyük katkı verdiği büyük turnuva Mayıs ayının son haftalarına doğru start verilecek.

Belediye destek veriyor
Öz Karataş organizasyon tarafından gerçekleştiren, İlk 3`ü büyük ses getiren, ve yaz aylarının en büyük futbol organizasyonlarının başında gelen Kocaeli 4`üncü Olgunlar futbol turnuvası için kayıtlar başladı. 30 Yaş ve üstü oyuncuların forma giyeceği turnuva, her yıl olduğu gibi bu yıl da Derince Yavuzspor Tesisleri`nde yapılacak. Derince Belediyesi büyük organizasyona destek verirken, Olgunlar 4`de kayıt formları dağıtılmaya başlandı. Geçtiğimiz yıl toplam 20 takımla gerçekleşen turnuvada takım sayısının çok fazla artması tahmin ediliyor.

Tesisleri sil baştan
Büyük heyecana 1 ay kala takımlar listelerini oluşturmaya başladılar. Bu arada büyük organizasyona ev sahipliği yapacak olan Derince Yavuzspor tesislerinde hummalı bir çalışma gerçekleşiyor. Derince 60 Evler son durukta yer alan büyük tesisin turnuvaya özel hazırlandığı ve neredeyse sil baştan değişeceği belirtildi. Toplam 45 gün sürecek futbol şöleninde, takımların, yöneticilerin ve seyircilerin rahat etmesi için yetkililerin hummalı bir çalışma içerisine girdikleri öğrenildi. Bu arada Olgunlar 4 futbol turnuvası tertip kurulunda çok önemli spor adamlarının ismi olduğu belirtildi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ