KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
Kandıra Başbakan’a mektup yollayacak
Kandıra Başbakan’a mektup yollayacak
Güncel
28 Aralık 2012 Cuma 13:01
  • 1124
  • 0

Kandıra Başbakan’a mektup yollayacak

AKP Kocaeli Gençlik Kolları tarafından hazırlanan “Başbakan’a Mektup Vizyon 2023” projesi bu hafta Kandıra’da gençlerle buluştu

AKP Kocaeli Gençlik Kolları tarafından yürütülen ve her hafta farklı ilçede kurulan “Başbakan`a Mektup Vizyon 2023” standı bu hafta Kandıra`da kuruldu. AKP Kocaeli Gençlik Kolları, proje kapsamında yazılan mektuplarla, gençlerin 2023 yılından beklentilerine, hayallerine ve isteklerine ulaşmayı amaçlıyor. Kandıra merkezinde kurulan standı ziyaret eden AKP Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali Okur projeyi yakından takip ettiğini belirterek, “Gençlerimize sadece yarını emanet etmiyoruz, onları bugüne de ortak ediyoruz. Gençlerimizin fikirleri bizim için çok değerli, o nedenle Başbakan`a Mektup Vizyon 2023 projesi çok önemli. Biliyoruz ki bu ülkeyi 2023`e gençler taşıyacak” dedi. 

 
YOĞUN İLGİ VARDI 
Kandıra halkının yoğun ilgi gösterdiği “Başbakan`a Mektup Vizyon 2023” standına ev sahipliği yapan Kandıra Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeleri gün boyunca mektup yazanlarla birebir ilgilendiler. Ayrıca stantta Okur`ın yanı sıra, Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan, AKP Kandıra İlçe Başkanı Erdinç Şentürk, AKP İl Gençlik Kolları Halkla İlişkiler Başkanı Fatih Kılıç, AKP İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, Yusuf Yazıcı, Halil Ayaz da hazır bulundu.  
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ