KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Kandıralılar Derneği’nden öğretmenlere plaket
Kandıralılar Derneği’nden öğretmenlere plaket
Güncel
01 Aralık 2011 Perşembe 13:15
  • 868
  • 0

Kandıralılar Derneği’nden öğretmenlere plaket

Kocaeli Kandıralılar Derneği’nin geleneksel aylık toplantısında öğretmenler unutulmadı. Kandıralılar, gecede başarılı öğretmenlere plaket verdi

Kocaeli Kandıralılar Derneği, geleneksel yemekli toplantıda üyeleriyle bir araya  geldi. Toplantı, geride bıraktığımız 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir nevi öğretmenlere özel bir toplantı oldu. Geceye İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat İspirli özel konuk olarak katıldı. İspirli, derneğin bu anlamlı gecesinde yaptığı konuşmada “Dünyanın en zor, ancak en hayırlı işini yapan öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. İlçesine, insanlarına hizmet edenleri ödüllendiren ve bir sivil toplum kuruluşu olan Kocaeli Kandıralılar Derneği`nin bu çalışması da kutlamaya değerdir” dedi. Rahatsızlığına rağmen geceye katılan İspirli, Kandıralılar tarafından uzun süre alkışlandı.
 

İLGİ BÜYÜKTÜ
Kandıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yağız, ilçede sürdürülen eğitim çalışmaları hakkında hemşehrilerini bilgilendirdi. Toplantıya; Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat İspirli`nin yanı sıra, Kandıra MYO Müdürü Prof. Yusuf Bayraktutan, Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Erdoğan Alkan ve eski başkanlar, Kandıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yağız, Kandıra Muhtarlar Derneği Başkanı Mevlüt Akdeniz ve Kandıra`da hizmet veren çok sayıda dernek başkanı, iş adamı ile meclis üyesi katıldı. Toplantının sonunda kandıralı başarılı öğretmenlere plaketleri verildi. Kandıralı Gitar sanatçısı Sertaç Tugay`ın öğretmenler için seslendirdiği şarkılarla gece son erdi.

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ