KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Kandıralılar’dan hemşeri ziyareti
Kandıralılar’dan hemşeri ziyareti
Güncel
21 Kasım 2009 Cumartesi 14:35
  • 849
  • 0

Kandıralılar’dan hemşeri ziyareti

Kocaeli Kandıralılar Derneği yöneticileri, İzmit Kaymakamı Sabit Kaya’nın yanı sıra hemşehrileri olan muhtarları da ziyaret etti

İzmit Kaymakamı Sabit Kaya`yı makamında ziyaret eden Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Recep Yıldız; “Sevgili kaymakamımızla yıllar önce deprem zamanı başlayan tanışıklığımız bugün de devam etmektedir. Kandıralılar`a olan özel muhabbeti ve dernek çalışmalarımıza gösterdiği ilgi için şükranlarımızı arz ederim” dedi.
 

MUHTARLAR
Kocaeli Kandıralılar Derneği yöneticileri daha sonra Bekirdere Muhtarı İsmail Sayın ve Tavşantepe Muhtarı Tekin Güner`i muhtarlık binalarında ziyaret etti. Muhtarların Kandıralı olmasının kendilerini mutlu ettiğini söyleyen Yıldız, “Her gün daha da çeşitlenen hizmetteki başarıları mutluluğumuzu artırmaktadır” diye konuştu.
 

KATILANLAR
Ziyaretlere; Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Recep Yıldız`ın yanı sıra başkan yardımcıları; Günay Gülcü ve Erdal Baykara ile Ahsen Okyar, Adnan Turan, Murat Batmaz, Murat Özer, Diyanet-Sen Kocaeli Şube Başkanı Selami Tarcan, Bekirderespor Kulübü Başkanı Erdoğan Şentürk ve Celalettin İçöz katıldı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ