KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Kandıralılar’ın, Kandıra çıkarması
Kandıralılar’ın, Kandıra çıkarması
Güncel
19 Ekim 2009 Pazartesi 14:13
  • 758
  • 0

Kandıralılar’ın, Kandıra çıkarması

Kocaeli Kandıralılar Derneği’nin yöneticileri Kandıra’da iş adamları Yakup Akyıldız ve Raif Yıldız ile Kefken İlköğretim Okulu Müdürü Paşa Tandoğan’ı ziyaret etti

Yıllardır işlettiği mütevazi çay ocağında Kocaeli Kandıralılar Derneği yöneticilerini ağırlayan Yakup Akyıldız; “Ziyaretinizden çok mutlu oldum. Her gün ilk yaptığım iş Kocaeli`de yayımlanan yerel gazeteleri elime alır ve başarılı dernek faaliyetlerinizi okurum. Dernek çalışmalarına işim gereği katılamasam da gönlümün sizlerle birlikte olduğunu biliniz” dedi. Sohbet ve çay ikramı sonrası Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkan Yardımcısı Günay Gülcü, Yakup Akyıldız`a derneğin 15. yıl seramik tabağını takdim etti.
 

15. YIL KİTABI VERİLDİ
Yakup Akyıldız`dan sonra Güven Ticaret`e geçen Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkan Vekili Av. Nayim Ulaş, başkan yardımcıları Günay Gülcü ve Erdal Baykara, muhasip Salih Horos ile denetim kurulu başkanı Ahsen Okyar, Raif ve Abdullah Yıldız kardeşler tarafından karşılandı. İş adamı Raif Yıldız`a, Ahsen Okyar tarafından derneğin 15. yıl kitabının verilmesi sonrasında heyet Kefken`e doğru yola çıktı.
 

OKUL MÜDÜRÜNÜ TEBRİK
Oğlunun düğününü yapan Kefken İlköğretim Okulu Müdürü Paşa Tandoğan`ı eski Kurtyeri Muhtarı Ali Kır, Büyükçekmece Belediyesi Özel Kalem Müdürü Hasan Akkuş, Bağırganlı AKV İlköğretim Okulu Müdürü Mete Domaç ve Beyoğlu Belediyesi Kefken Yaz Kampı Müdürü Kemal Kaya ile birlikte tebrik eden Kocaeli Kandıralılar Derneği yöneticileri, İzmit`e döndü.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ