KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6971 TL
  • 6.3709 TL
  • 7.0927 TL
Kocaeli Zirve
Kaplan “Şimdi hizmet zamanı”
Kaplan “Şimdi hizmet zamanı”
Güncel
Nabi Yazıcı
15 Nisan 2019 Pazartesi 23:23
  • 1230
  • 0

Kaplan “Şimdi hizmet zamanı”

Körfez Yeni Yalı Mahallesi’nde seçimlerden zaferle çıkan Metin Kaplan, mahalle seçmenlerine verdikleri destek nedeniyle teşekkür ederek, tüm mahalle halkının muhtarı olduğunu söyledi.

Metin Kaplan, mazbatasını aldıktan sonra görevine başladı ve ilk olarak seçimlerde kendisine destek verenleri ziyaret ederek teşekkürlerini iletti. Metin Kaplan, muhtarlık rozetini taktığını ve bundan sonra da tüm gücüyle mahalle için çalışmaya devam edeceğini söyleyerek, “Bana oy veren, vermeyen tüm mahalle sakinlerine teşekkür ediyorum. Bana iletilen talepleri yerine getirmek, sorunları çözmek için var gücümle çalışacağım” dedi. Bu arada ziyaretçilerini de kabul etmeye başlayan Metin Kaplan’ı ilk kutlayanlar arasında Körfez Belediyesi Zabıta Müdürü Mehmet Gökkaya oldu.

DİĞER HABERLER

Hürriyet’ten okullara destek

Hürriyet’ten okullara destek

İzmit Belediyesi Okul Hizmet Masası İzmit ilçe sınırları içerisinde tüm okullarımıza hizmet vermeye,  okulları yeni eğitim öğretim dönemine hazırlamaya devam ediyor.  Eğitim ve öğretim gönüllüsü İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan hürriyetin talimatları ile çalışmalarına hız kesmeden devan eden Okul Hizmet Masası ekipleri, okulların acil ihtiyaçlarına en hızlı şekilde çözüm bularak, okul yönetimlerine büyük kolaylık sağlıyor.   Okullardan gelen talepleri inceleyip, gerekli tespitleri yapan yetkililer kısa sürede çalışmalarına başlıyor.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ