KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7500 TL
  • 6.4956 TL
  • 7.3104 TL
Kocaeli Zirve
Kara: Hükümet odaları bölmeyi amaçlıyor
Kara: Hükümet odaları bölmeyi amaçlıyor
Güncel
02 Aralık 2012 Pazar 13:38
  • 1110
  • 4

Kara: Hükümet odaları bölmeyi amaçlıyor

Makina mühendisleri odası üyelerinin bir araya geldiği kahvaltı programında konuşan oda başkanı Nedim Kara, hükümetin yaptığı yeni bir torba yasayla odaları bölmeyi amaçladığını söyledi

Üyeleriyle birlik ve beraberliği geliştirmek amacıyla her ayın ilk pazar günü kahvaltıda buluşan Kocaeli Makina Mühendisleri Odası, bu pazar da geleneği bozmadı.  Kocaeli Ticaret Odası`nın sosyal tesisleri olan Borsa Restoran`da bir araya gelen oda üyeleri güzel bir pazar kahvaltısı yaptı. Programda bir konuşma yapan Kocaeli Makina Mühendisleri Odası Başkanı Nedim Kara ise hükümetin yaptığı yeni torba yasayla odaları bölmeyi amaçladığını kaydetti.

 
YOĞUN İLGİ
İzmit`te 2 bin 800 toplamda ise 4 bin 600 üyesi bulunan Kocaeli başta olmak üzere Düzce, Bolu, Sakarya ile Gebze Makina Mühendisler Odası`nın bağlı olduğu Kocaeli Makina Mühendisleri Odası`nın kahvaltısına üyeler büyük ilgi gösterdi. Bir araya gelen oda üyeleri birlik ve beraberliklerini pekiştirdi.
 
HER PAZAR
Makina Mühendisleri Odası Başkanı Nedim Kara, oda üyelerini bir araya getirmek için böyle bir pogram yaptıklarını söyledi. Her ayın ilk Pazar günü toplandıklarını söyleyen Kara, “Üyelerimiz çalışan insanlar. Sürekli bir koşuşturma içindeler. Bu sebeple üyelerimizi böyle bir etkinlikle bir araya getirmek istedik” dedi. 
 
LAV EDİLECEK
Nedim Kara ayrıca, hükümetin çıkarmak istediği yeni bir torba yasayla Türk Mimar ve Mühendisler Odaları Birliği çatısı altında bulunan odaların ayrıştırılarak il bazında örgütleneceğini söyledi. Kara, bir bütün olan odaların bu yolla bölüneceğini belirterek hükümetin bu kanun tasarısından vazgeçmesini istedi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ