KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Karabalık hiç durmadı
Karabalık hiç durmadı
Güncel
19 Kasım 2010 Cuma 14:41
  • 891
  • 0

Karabalık hiç durmadı

Bayramın üçüncü günü de Acısu, Arslanbey ve Rahmiye’ye giden Karabalık herkesle bayramlaştı

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, bayramın üçüncü günü de ilçedeki esnaf ve halkla bayramlaşmaya devam etti. Karabalık ilk olarak eşi Nurten Hanım`la birlikte rahatsızlığı nedeniyle yatağa mahkum olan dayısı Şükrü Beyazıt`ı ziyaret etti. Atakent Mahallesi`ndeki hasta ziyaretinin ardından çocuklar için düzenlenen şenliği izleyen Karabalık, Atakent ve Taç Yaprak site yöneticileriyle bayramlaştı.
 

ESNAFI DİNLEDİ
Kartepe eteklerinde bulunan yerleşim bölgelerindeki esnafı da ihmal etmeyen Karabalık, akşam çayını Acısu`da içti. Beraberinde belediye meclis üyesi Hakkı Tandoğan ve mahalle muhtarıyla Sapanca yoluna cepheli esnafla bayramlaşan Karabalık, esnafın taleplerini dinledi, belediye hizmetlerinden duyulan memnuniyet karşısında mutlu oldu. Karabalık, İlçe Emniyet Müdürlüğü`nde nöbetçi güvenlik güçlerini de ziyaret edip hayırlı nöbetler diledi.
 

HERKESLE BAYRAMLAŞTI
AKP Kartepe İlçe Başkanı Hasan Kandaz`ın da hazır bulunduğu bayram ziyaretlerinin son durağı Rahmiye oldu. Başkanlara, Rahmiye Mahalle Muhtarı İrfan Erçelik ve mahalle temsilcisi Emre Topaloğlu da eşlik etti. Rahmiye esnafla bir araya gelen başkanlar, kahvede oyun oynayan Kartepelilerle de bayramlaşmayı ihmal etmedi. Karabalık ve Kandaz`ın, Rahmiye ziyaretleri içilen çaylar eşliğinde yapılan sohbetle devam etti.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ