KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Karabalık, Kartepe AKP’ye konuk oldu
Karabalık, Kartepe AKP’ye konuk oldu
Güncel
04 Kasım 2010 Perşembe 14:47
  • 789
  • 0

Karabalık, Kartepe AKP’ye konuk oldu

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, AKP ilçe yöneticilerinin haftalık toplantısına katılarak belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, önceki akşam AKP Kartepe İlçe Teşkilatı`na konuk oldu. İlçe yönetiminin haftalık yönetim kurulu toplantısına katılan Karabalık belediye çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundu. Toplantının açılış konuşmasını yapan ilçe başkanı Hasan Kandaz`ın yöneticilerin faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Kadın kolları başkanı Sevim Balaban`ın ameliyat olması nedeniyle katılamadığı toplantıda teşkilat olarak kadın kollarına geçmiş olsun dilekleri iletildi.
 

ARAZİ ÇALIŞMALARI
Kandaz`ın ardından söz alan Şükrü Karabalık, ilçe teşkilatından çalışmaların daha iyi halka yansıtılması için destek isterken, “Bir araya gelip istişare yapmak faydalıdır. Çevremizdekilerle de bu bilgileri paylaşmalıyız, halkımızı çalışmalarımızla ilgili bilgilendirmeliyiz. Kocaeli ve Kartepe`de yapılan işlerin gösterilmesi lazım” dedi. Yeni kurulan Kartepe İlçesi'nin hizmete aç olduğunu hatırlatan Karabalık konuşmasına şöyle devam etti; “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren önceliği arazideki çalışmalara verdik.
 

YOL HARİTASI
Bugüne kadar yapılan hizmetler ile ihtiyaçların giderilmesi yönünde kendimize yol haritası çizdik. Unutulmamalı ki hizmetlerin sonu yoktur.” Yaşanan sel afetinde halkın yanında yer alarak onların dertlerine ortak olduklarını da kaydeden Karabalık, “Belediye olarak her sıkıntıda çalınan kapı olduk ve olmaya devam ediyoruz. Yerel yöneticiler olarak bizler halkımıza yönelik işler yapmakla görevliyiz. Zaten afette de belediye olarak sorumluluklarımızı yerine getirdiğimizden dolayı en az zararla bu olaydan çıktık” diye konuştu.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ