KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7500 TL
  • 6.4956 TL
  • 7.3104 TL
Kocaeli Zirve
Karabalık: Bilgili anne olmak lazım
Karabalık: Bilgili anne olmak lazım
Güncel
30 Aralık 2010 Perşembe 12:50
  • 894
  • 1

Karabalık: Bilgili anne olmak lazım

İlçe halk eğitim merkeziyle birlikte düzenledikleri kursları ziyaret eden Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, kursiyer bayanlara “Bilgili anne olmak lazım” dedi

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, ilçe halk eğitim müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen kursları ziyaret ederek bayan kursiyerlerle sohbet etti. Maşukiye'de bulunan kurs binasındaki bayanlara “Tek sermayeniz iyi yetişmiş çocuklardır bu nedenle bilgili anne olmak lazım” diyen başkan Karabalık, kurslara katıldıkları için teşekkür ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Karabalık'a, ziyaretleri sırasında Kartepe Halk Eğitim Müdürü Sadık İskender, belediye meclis üyesi Orhan Akyüz de eşlik etti.

80 BAYAN KURSIYER
Eski bir eğitimci olan başkan Karabalık, bayanlarla sohbet edip belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi ve halkın beklentilerini öğrendi. Belediye ile Kartepe Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde ilçe genelinde düzenlenen kurslarda bayanlar çeşitli branşlarda kendilerini geliştirmeye devam ediyor. Maşukiye eski belediye hizmet binasında örgü, kuaförlük, sabun, yemek ve aerobik kurslarında eğitim alan 80 bayan boş vakitlerini değerlendirirken eğitim alarak gelişimlerine de katkı sağlamakta.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ