KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Karakaş’a son görev
Karakaş’a son görev
Güncel
16 Eylül 2010 Perşembe 12:47
  • 6998
  • 3

Karakaş’a son görev

İlimizin tanınmış isimlerinden Mehmet - Şahin Karakaş’ın babaları İzmit Belediyesi’nin CHP’li eski meclis üyelerinden Remzi Karakaş’ın cenazesine yüzlerce seveni katıldı

Derince Deniz Mahallesi Eski Liman Yolu Caddesi`nde ikamet eden İzmit Belediyesi eski belediye başkanlarından rahmetli Leyla Atakan döneminde belediye meclis üyeliği yapan ve aynı zamanda ilimizin tanınmış fırıncılarından olan Remzi Karakaş (82) vefat etti. Toplam 6 çocuk babası olan Remzi Karakaş ilimizde geniş bir kesim tarafından tanınan Mehmet-Şahin Karakaş`ın da babasıydı. Geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Karakaş`ın cenaze namazı öğle namazını müteakip Derince İstasyon Camii`nde kılındı.


ÇOK KALABALIKTI

Çok sayıda yakını ve seveninin katıldığı cenaze namazında ilimizin önce gelen siyasetçileri de Karakaş`a karşı son görevlerini yerine getirmek için hazır bulundu. Cenazeye katılan isimler arasında eski milletvekili Sefa Sirmen, Erol Köse, eski il başkanı Cengiz Sarıbay, CHP`li Alparslan Seymen, Kadem Umutlu, Rafet Yıldızlı, Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar, MHP Derince İlçe Başkanı Emin Şimşek, Gebze Vergi Dairesi Müdürü İlhami Bülbül, iş adamı Levent Tırpan, Atakan Çavuşoğlu, Bilal Turan, Abaza Yaşar ve çok sayıda CHP`li yönetici katıldı. Cenaze namazının ardından Remzi Karakaş defnedilmek üzere Rize`ye götürüldü. 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ