KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Karamürsel Devlet CHP’nin takibinde
Karamürsel Devlet CHP’nin takibinde
Güncel
10 Kasım 2012 Cumartesi 09:58
  • 1038
  • 3

Karamürsel Devlet CHP’nin takibinde

CHP Karamürsel İlçe Örgütü, Karamürsel Devlet Hastanesi’ni parti olarak takibe aldıklarını duyurdu

CHP Karamürsel İlçe Başkanı Şinasi Yazar, Karamürsel Devlet Hastanesi`ni parti olarak takibe aldıklarını duyurdu. Hastaneye atanan personelle ilgili konuşan Yazar şu açıklamayı yaptı: “Karamürsel Devlet Hastanesi`ne atanan yeni personelin gidenleri aratmayacağını umuyoruz. Daha öncekileri de AKP atamıştı. Kendi atadıklarında neyi beğenmediler anlamışta değiliz. 

 
PERSONEL ATADILAR
Bu sefer radikal bir değişiklik yapıp ve Karamürsel`den değil, Gölcük Devlet Hastanesi`nden personel atadılar. Herhalde Karamürsel Devlet Hastanesi`ndeki personeli bu görevlere gelebilecek yeterlilikte görmüyorlar. Atanan bu personelin içinde inşallah sağlık sektörü dışından olan personel yoktur. AKP nin atamalarında, niteliği çalışacağı işe uygun olmayan personel çıkıyor. Sağlık konusu gibi önemli bir konuda bu hatayı yapmadıklarını umuyoruz” dedi.
 
BİR ÇOK CİHAZ ALINDI
Yazar açıklamasını şöyle bitirdi: “Hastaneye 2,5 yıl içinde bir çok cihaz aldığı bilgisi liste halinde elimizde. Alınan cihazlarının korunması ve yeni teknolojiye uygun cihazlarla takviye etmelerini bekliyoruz. Ayrıca uzman doktor ve kadrolu, kadrosuz personelin kalitesinin ve sayılarının artırılmasının Karamürsel halkı adına takipçisi olacağımızın bilinmesini istiyoruz.”
 
 

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ