Sibel Gönül
KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4823 TL
  • 6.2239 TL
  • 7.2797 TL
Kocaeli Zirve
Anneler Günü panayırı canlandırıdı
Anneler Günü panayırı canlandırıdı
Güncel
09 Mayıs 2010 Pazar 16:22
  • 1135
  • 1

Anneler Günü panayırı canlandırıdı

''İzmit’in Fırsat Günü, Pazar Günü'' panayırı Anneler Günü dolayısıyla daha fazla ilgi gördü. Esnafın yüzü güldü, vatandaş eğlendi

İzmit Kent Merkezi (İKM), Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) ve İzmit Belediyesi tarafından düzenlenen “İzmit`in Fırsat Günü Pazar Günü” panayırı her hafta pazar günü olduğ gibi devam etti. Anneler Günü olmasının da etkisiyle önceki haftalara göre katılımın daha fazla olması dikkat çekti. PTT önünde saat 13.00`te çocuk oyunları ile palyaço gösterileriyle başlayan etkinlik, 15.00-17.00 arasında Fethiye ve İstiklal Caddesi`nin farklı yerlerinde dans gösterileri ve müzik gruplarının konserleriyle devam etti.

ESNAF`IN YÜZÜ GÜLDÜ
Düzenlenen panayırda çocuklar dilediklerince eğlendi, minikler anneleriyle beraber yarışmalara katıldı. Yarışmalar sonucunda kazanan çocuklara esnaf tarafından özel indirimler ve sürprüz hediyeler verildi. Hediye veya indirim kartını alan minikler aileleriyle beraber soluğu dükkanlarda aldı. Önceki haftalardaki panayıra katılma oranının bu haftaya göre daha fazla olması esnafın yüzünü güldürdü. Bu hafta hem esnafın hem de vatandaşın panayıra daha duyarlı olması organizasyonu yapanları da memnun etti.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ