KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Karamürsel’de halk için projeler
Karamürsel’de halk için projeler
Güncel
11 Ekim 2012 Perşembe 15:50
  • 948
  • 0

Karamürsel’de halk için projeler

Karamürsel Belediyesi’nin sivil toplum kuruluşları ve İŞKUR İl Müdürlüğü’yle halkın güvenliği ve memnuniyeti için ortak projeler gerçekleştiriyor

Karamürsel Belediyesi, İŞKUR Kocaeli İl Müdürlüğü, Karamürsel Pazarcılar Odası, S.S. 2 No`lu Karamürsel Küçük Otobüsçüler Kooperatifi ve Seyyar Pazarcılar Odası ile ortaklaşa projeler düzenliyor. Halkın güvenliği ve memnuniyeti için düzenlenen projeler, Karamürselliler tarafından yoğun ilgi görüyor. Hayata geçirilen ilk proje İŞKUR İl Müdürülüğü`nün düzenlediği ve Karamürsel halkının ördüğü örgü fileler oldu. Kursta örülen fileler halk pazarında Karamürsel Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Özarslan ve Karamürsel Pazarcılar Odası Başkanı Yasin Olgun tarafından dağıtıldı. 

 
YÜZDE 100 DÖNÜŞÜMLÜ
Başkan Yardımcısı Özarslan amaçlarının çevre bilincini daha da artırmak olduğunu belirterek, çevreye zararı olmayan fileleri ürettiklerini söyledi. Karamürsel Belediyesi, S.S. 2 No`lu Karamürsel Küçük Otobüsçüler Kooperatifi ve Seyyar Pazarcılar Odası işbirliğiyle cuma günleri kurulan halk pazarına ek servislerde koydu. Böylece semt pazarına halkın daha kolay ulaşması sağlandı. Önümüzdeki günlerde Karamürsel Belediyesi ve Karamürsel Pazarcılar Odası işbirliğiyle pazarda doğa dostu yüzde 100 dönüşümlü, doğa dostu BİO poşet uygulamasına geçilmesi hedefleniyor. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ