KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Karamürsel’de sakin meclis
Karamürsel’de sakin meclis
Güncel
07 Kasım 2012 Çarşamba 16:30
  • 932
  • 0

Karamürsel’de sakin meclis

Karamürsel Belediyesi Kasım ayı meclis toplantısı sakin geçti. Açılış ve yoklamanın ardından tutanak özetinin okunması ve oylanmasıyla başlayan toplantıda üç gündem maddesi görüşüldü

Gündemin birinci maddesini oluşturan Mülkiyetleri belediyemize ait Yalova İli, Altınova İlçesi, Tokmak Köyü Karamürsel Atıksu Arıtma Tesisinin bulunduğu parseller ile ilçemiz içme suyu depolarının bulunduğu Hacıömerağa Mahallesi, Kayacık Mahallesi, Sarıkum Mahallesi parsellerinin üzerinde bulunan su depolarının Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü`ne bedelsiz devri meclis üyelerine oy birliğiyle kabul edildi.

Gündemin ikinci maddesini oluşturan İl Afet Acil Durum Müdürlüğünün yazısı İmar ve şehircilik müdürlüğüne havale edildi. Gündemin üçüncü maddesini oluşturan Kuzey Güney istikametindeki kavşak düzenlemesi için hazırlanan plan tadilat talebi ile ilgili yazısı İmar ve şehircilik müdürlüğüne havale edildi. Karamürsel Belediyesi Aralık ayı meclis toplantısı 4 Aralık 2012 Salı günü saat 10:00`da meclis salonunda yapılması kararlaştırıldı.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ