KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Karamürsel'e yürüyüş bandı
Karamürsel'e yürüyüş bandı
Güncel
16 Kasım 2012 Cuma 13:29
  • 1043
  • 0

Karamürsel'e yürüyüş bandı

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, 3 kilometre olan Karamürsel sahili deniz kenarı yürüyüş bandının 13 kilometreye çıkarılacağını söyledi
Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, ilçede daha önce esnaf ve memur olarak görev yapan emekli bayanları düzenlediği yemekli bir toplantıda ağırladı. Emekli bayanları Karamürsel Belediye Meclis Üyesi Belgin Ergen karşıladı. Ergen, bayanları bir araya getirmekten mutluluk duyduğunu ifade etti. Ergen ayrıca, “Karamürsel`de bir dönem esnaflık ve memurluk yapmış olan bayanlarımız bu ilçeyi çok iyi tanıyan insanlar ve biz de onlarla bir arada olabilmek adına bu yemekli toplantıyı düzenledik” diye konuştu. 
 
ÖZGÜRCE İFADE EDİYORLAR
Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ise yaptığı konuşmada, “Karamürsel artık bayanların kendilerini daha özgürce ifade edebildikleri bir yer olmuştur. İlçemizde yapılan yenilikler ve kazandırılan tesisler bayanlarımızın sosyal yaşam alanlarını arttırmıştır. Bizler daha birçok projeyi hayata geçirebiliriz, fakat bu yapılanları destekleyecek ve daha ileriye taşıyacak olanlar bu masanın etrafındaki ve ilçemizdeki tüm bayanlardır. Karamürsel`de vizyonumuz, uluslararası standartlardaki yaşam alanlarını ilçemize kazandırmaktır” dedi.
 
13 KİLOMETRE SAHİL 
Bayanların sorularını da yanıtlayan Başkan Yıldırım, Karamürsel`de tamamlanmak üzere olan projeler hakkında da bilgi verdi.
Yıldırım, “Karamürsel sahilinde deniz kenarı yürüyüş bandı olarak şu anda 3 kilometrelik bir alana sahibiz. İlçe sahilinin yapılan çalışmayla birlikte Ulaşlı sahiline, Kayacık Mahallesi ile Dereköy mevkiine bağlanmasının ardından bu alan 13 kilometreye çıkacak. Deniz kenarı yürüyüş bandı bu kadar uzun olan bir başka kıyı kenti daha yok” diye konuştu. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ