KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Karaosmanoğlu köyleri gezdi
Karaosmanoğlu köyleri gezdi
Güncel
21 Aralık 2012 Cuma 14:01
  • 999
  • 1

Karaosmanoğlu köyleri gezdi

İzmit’in köylerini gezen Karaosmanoğlu köyün ve köylünün hizmetkarı olduklarını söyledi

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit`in Balören, Dağ, Eseler, Kozluca ve Durhasan Köylerini ziyaret etti. Köylerde muhtarlardan ihtiyaçlarla ilgili bilgi alan başkan Karaosmanoğlu, vatandaşlarla da sohbet etti. Ziyaret ettiği her köyde büyük bir ilgiyle karşılanan Karaosmanoğlu, Büyükşehir olarak her zaman köyün ve köylülerin hizmetinde olduklarını ifade etti.

 
ARITMA TESİSİ
Köy okullarını da ziyaret eden ve çocuklarla yakından ilgilenen Karaosmanoğlu, köyün yaşlılarına hürmet göstererek, ellerini öptü. Ziraat mühendisleri ve veterinerlerle çiftçilere ve hayvancılıkla uğraşan köylülere yardımcı olduklarını hatırlatan Karaosmanoğlu, ‘`Suyu, yolu, alt yapısı olmayan köyümüz kalmasın diye gece gündüz çalışıyoruz. Köylerimize bile arıtma tesisleri yapıyoruz`` ifadesini kullandı.
 
DERS ÇALIŞTIRDI
Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Av. Emel Ceylan Balcıoğlu ile AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz`ın eşlik ettiği Karaosmanoğlu`na gittiği köylerde büyük ilgi vardı. Muhtarlar ve köylüler, Büyükşehir`in hizmetlerinden dolayı başkan Karaosmanoğlu`na teşekkür etti. Karaosmanoğlu ise ziyaret ettiği köylerde çocuklara ayrı bir ilgi gösterdi. Eğitimci olan Karaosmanoğlu, okuma-yazma öğrenen çocuklara ders çalıştırdı.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ